Alışveriş

Karakter Dükkanı’nın Harika Okul Setleri!

Yazar  | 

Okulların açılmasına çok az bir süre kaldı. Peki siz de heyecanlı mısınız? Eminim içiniz içinize sığmıyordur. Siz heyecanla okulunuzun yolunu tutarken, en sevdiğiniz karakterin size eşlik etmesini istemez miydiniz? Ya da okulda onun malzemeleri ile keyifli bir öğrenim hayatı geçirmeyi?… Frozen, Örümcek Adam ve Cars gibi hayranı olduğunuz karakterler okul hayatınıza renk katmaya hazırlar.

Karakter Dükkanı ile artık okullar daha renkli ve öğrenmek oldukça keyifli! Frozen çekçekli çantanız ile okula giderken yorulmadan tatlı bir yolculuk yapabilirsiniz. Örümcek adamlı defterleriniz ise yazı yazmayı eğlenceye çevirecek. Bence hemen ailelerinize haber verin! Çünkü Karakter Dükkanı’nda şu an okul setleri  %25 indirimli! Hem ailelerinizi hem de sizi mutlu edecek bu dükkana mutlaka uğramalısınız 😉 Nasıl mı?

Hemen www.karakterdükkani.com web adresine tıklamanız yeterli. Dilediğiniz tüm ürünler tek bir tıkla kapınızda. En sevdiğiniz karakterler okul maceralarınız da size arkadaşlık etmeye hazır. Haydi sizde bu renkli dünyanın kapılarını aralayın!

Hepsi orijinal lisanslı üreticilerden olan malzemeler çok uygun fiyatlarla Karakter Dükkanı’nda!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir