Evlilik & İlişkiler

Karşı Tarafa Kesin EVET! Dedirtecek Yollar!

Yazar  | 

Artık nasıl evlendiğiniz kadar evlilik teklifini nasıl aldığınız da çok önemli bir detay! Romantik bir akşam yemeğinden sonra bir yüzük geleceğini herkes tahmin eder! Gelin olacak adayınızı gerçekten şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız bir de bu alternatiflere göz atmalısınız.

1.Fotoğraf Kabini:

Sevgilinizle bir fotoğraf kabinine gidip normal bir şekilde fotoğraf çekinirken birden cebinizdeki yüzüğü çıkarın! Vereceği tepkiler zaten kabin tarafından otomatik olarak çekilecek ve böylece sonsuza dek saklayabileceksiniz.

2.Midyede Tektaş:

Sahilde romantik bir akşam yemeği yedikten sonra midye kabuğunun içine yerleştirdiğiniz tek taşınızla sevgilinize teklif yapabilirsiniz.

3.Balonda Tektaş:

Uçan bir balonun içine yüzük yerleştirip balonu şişirin, ucuna da ‘Beni Patlat’ yazan bir kağıt bağlayın. Teklifiniz hazır!

4.Teknolojik Teklif:

QR kodlarını artık özelleştirip kolye ya da yüzük gibi hediyelik eşyalara bastırabiliyorsunuz. Bu kodu telefonunuza okuttuğunuzda ekranda ‘Benimle evlenir misin?’ yazacak.

5.Kupada Teklif:

En sevdiği kupanın dibine ‘Benimle evlenir misin?’ yazıp, çok güzel bir kahve hazırlayın! Kahvesi bittikten sonra teklifi görür ve cevabı verir!

Bir de size evet yanıtını kesin getirecek olan bir sır söyleyelim. Aşk parfümü olarakta bilinen sweet touch partnerinizin size karşı tüm algılarını açacak ve istediğiniz cevabı alabileceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir