Makyaj & Cilt Bakımı

Kaş Göz, Gerisi Laf Söz

Yazar  | 

Zaman geçiyor bizler değişiyoruz, ama yalnızca değişime uğrayan biz olmuyoruz, güzellik anlayışı da günden güne değişime uğruyor. Hatta bazen geçen yıllara ait fotoğraflara bakıp, gülüp, ‘’vay be bu da bir zamanlar modaymış’’ diyoruz. Çok uzağa gitmeye gerek yok hatırlarsanız, birkaç sene evvel ince kaş modası çığır açmıştı. Eline cımbızını alan, yüzüyle orantılı olur mu, yakışır mı, yakışmaz mı diye düşünmeden kaşlarını alıyor ya da aldırıyordu. Bizi biz yapan yüz ifademiz yanlış alınan kaşların kurbanı olup bambaşka bir hale dönüşüyordu.

Çok geçmedi ince kaş modası tarih oldu. Ancak maalesef ki izlerini hala sürdürüyor. İnce kaş modasının tarih olması yanlış alındığı için küsen kaşları geri getirmiyor.  Ya da bambaşka sebeplerden, hastalıklardan dolayı kaş yapısı seyrelip dökülebiliyor.  Veyahut hiçbir sebep olmaksızın kaşın doğal formundaki simetri bozuklukları da yüz ifadesini olumsuz etkileyebiliyor.  Ancak hiç kimse, problemli olduğunu düşündüğü kaşlarıyla bir ömür geçirmek zorunda değil. Kaş kontürünün hayatımıza girmesiyle birlikte ‘’kaş problemleri’’ problem olmaktan çıktı ve kıl tekniği ile kaş uygulamaları kadınların gözdesi olmaya başladı.

Güzelleşme isteği insanlığın doğasında var. Ancak daha güzeli ararken doğallıktan bir şey kaybetmeme çabasına giriyoruz. Doğal güzelliğin değerinin günden güne artması belki de bunun en büyük sebebi. Kıl tekniği ile kaş uygulaması doğal görünümü koruyarak, ideal kaş formunun elde edildiği son teknoloji bir yöntem.  Bu uygulamayı sanata benzetebilirsiniz. Sanatçınız ne kadar iyiyse o kadar kusursuz bir görünüm elde edersiniz. Kalıcı makyaj uygulamasında profesyonel bir kişi önce kaş şeklinizi belirler ve sonrasında sık kıl atışı ile boşlukları doldurarak kaşın doğal ve kusursuz görünmesini sağlar.

Bu gibi uygulamaları yaptırma kararı vermek kolaydır ancak profesyonel bir kişi bulup güvenmek zordur. Siz de güvenebileceğiniz bir adres arıyorsanız; sizi en iyi sonuca ulaştıracak, 17 yıldır kalıcı makyaj hizmeti veren profesyonel sanatçı Gürcan Bilge ile tanışmalısınız. İşini sanat gibi gören, severek inşa eden Bilge size kusursuz görünümün kapılarını açıyor. Gürcan Bilge’nin yüzlere uyguladığı sanat eserlerini sergilediği instagram ve Facebook hesaplarından detaylıca inceleyebilirsiniz. Herkes güzel olmayı hakediyor.

İnstagram: https://instagram.com/gurcanbilge/

Facebook:  https://www.facebook.com/KalicimakyajGurcanBilge

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir