Makyaj & Cilt Bakımı

Kaş ve Göz İçin Ayrı Paletlere Gerek Kalmadı!

Yazar  | 

Makyaj artık o kadar kapsamlı bir hal aldı ki önüne geçilmez oldu. Kaş için göz için hatta yanaklar için ayrı far paletleri kullanılıyor. Oysa birkaç püf nokta ile çok rahat sekilde makyajınızı ve bakımınızı yapabilirsiniz.

Yüz ve boyun bölgesi için satın alınan kremlerden başlayabiliriz. Yüzünüz için kullandığınız kremi boynunuza da uygulayabilirsiniz. Bunun için ayrı bir krem almanıza gerek yok. Aynı işlemi görecektir. El kremi de aynı şekilde. El kremini vücudunuza da sürebilirsiniz. İçerik olarak vücut kremi ile aynı görevi yapar.

Makyajda yeni trendler arasında highlighter var. Allık üzerine ve göz diplerine sürülen highlighter güzel bir ışıltı katıyor. Bu görünümü elde etmek için highlighter satın almanıza gerek yok. Far paleti üzerindeki parlak şampanya rengi de aynı etkiyi gösterecektir.

Makyaj bazı hemen hemen her youtuber’ın kullandığı bir ürün. Hatta yüzün farklı alanları için makyaj bazları mevcut. Oysa araştırma yaparsanız nemlendirici bir kerimin makyaj bazları ile aynı görevi üstlendiğini göreceksiniz. Nemlendirici krem harika bir makyaj bazıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir