Magazin

Kibariye İhaneti Affetti!

Yazar  | 

Ünlü şarkıcı Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık’ın kendisine ihanet ettiği iddialarından sonra eşini affetti.

Şarkıcı Kibariye 1999 yılında kendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile evlenmişti. Çiftin bu evliliğinden Birgül adını verdikleri bir de kızları olmuştu. Ancak geçtiğimiz hafa Ali Küçükbalçık’ın Küçükbalçık’ın Lübnanlı Doha Elenouty ile yasak ilişki yaşadığı söylentileri ortaya çıkmış, magazin gündemini meşgul etmişti.

Bu ihanetin ardından Kibariye’nin eşyalarını toplayıp evi terk ederek bir otel yerleştiği iddia edildi. ‘Düşünme aşamasındayım’ diyen Kibariye, kararını verdi.

Şarkıcı, “Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umrumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil” açıklamasında bulundu.

Kibariye ayrıca, eşinin 37. doğum gününü de evlerinde kutladı. Söylentiye göre; Ali Küçükbalçık, spor hocası olduğu söylenen Doha Elenouty’i kızları Birgül’ü zayıflatması için sık sık eve getirdi. Doha hamile kaldı. İşleri kötü giden Ali Küçükbalçık maddi olarak zor bir döneme girdi. Bu yüzden Kibariye 10 milyon lira kaybetti.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir