Magazin

Kibariye’ye Eşinin İhanetinin Ardından İkinci Şok!

Yazar  | 

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin 19 yıllık eşi Ali Küçükbalçık, Lübnanlı bir kadınla ilişki yaşadığı ve servetini kumarhanelerde bıraktığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Kibariye’nin peşini aksilikler bir türlü bırakmıyor. Şarkıcı, ihanet iddialarının hemen ardından şimdi de hacizle karşı karşıya geldi.

İHANETİN ARDINDAN HACİZLERLE UĞRAŞIYOR

Kibariye’nin eşine aldığı lüks Ferrari aracından sonra, şimdi de Bodrum’dan aldıkları 3 milyon Euro değerindeki evin 800 bin liralık borcunu ödeyemediği için ikinci kez haciz işlemleriyle karşı karşıya kaldığı iddia edildi. Buna göre Bodrum’daki lüks inşaat firmasına 100 bin liralık sekiz adet çekini ödeyemeyen şarkıcı hakkında, avukat aracılığıyla haciz işlemleri başlatıldı.

Sanem Sanat Turizm ve bir döner zinciri markasının sahibi olan Ali Küçükbalçık’ın çalışanlarını da mağdur ettiği ortaya çıktı. İddiaya göre Küçükbalçık, çalışanlarına uzun süredir maaşlarını ödemiyor ve bankalara da yüklü miktarda borcu bulunuyor.

İKİ KADINLA YAKALANMIŞTI

Kibariye’nin (57) 19 yıllık eşi Ali Küçükbalçık (37) geçtiğimiz yıl iki genç kadınla birlikte bir gece kulübünde görüntülemiş, mekanda muhabirlerin olduğu haberini alınca görevlilerle tartışmıştı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir