Evlilik & İlişkiler

Kızlar! “Bu Erkeklerden Uzak Durun”

Yazar  | 

Bazı erkek tipleri var ki kızlar görünce hemen kaçmalı! Çünkü hareketleri ve davranışları tahammül edilecek tarzda değil. Kızlar bu haberimizde o erkeklere karşı dikkat etmeniz gereken hususları anlatacağız.

Sinsi Man’ler!

En tehlike erkek tipi sinsi erkeklerdir. çünkü size inanılmaz derece de romantik davranışlar sergilerler. Kısa sürede bir bakarsınız ki zamanınız sadece onunla geçiyor. Hiçbir arkadaşınız kalmamış ve sosyal çevreniz yok olmuş. Ardından çıkarttığı küçük küçük bahaneler ile sizden ayrılınca tek başınıza kalırsınız. Sizlere tavsiyemiz bir erkeği asla hayatınızın odak noktasına yerleştirmeyin.

Steroid Man!

Hani şu pazularını sergilemek için kış ayında bile giydiği dar gömleğin kollarını ağzına kadar katlayan tiplerden bahsediyoruz. Bu tip erkeklerin iki lafından biri spor ve protein tozudur. Tüm amacı hava atmaktır ve genelde karın kaslı fotoğraflarını paylaşan kızlar ile ilgilenirler. Bunlar sizi üzer arkadaşlar. Uzak durun. Sevgiden anlayan kişiler değiller.

Emrecan Man!

Emrecan, Berkecan… isimleri genelde böyledir. Bu insanlar genelde popüler olmaya çalışan ve bardan çıkmayan insanlardır. İçmenin ve bara gitmenin iyi bir şey olduğu gibi aptal bir düşünceye sahiptirler. Bu sayede kızlara yakınlaşmaya çalışırlar. Yeni double double uzak durun derim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir