Moda

Kızlar Buraya! “Sağlıklı Kahvaltı Zamanı”

Yazar  | 

Hepimiz yoğun iş tempomuz içerisinde kahvaltı etmeyi unutuyoruz. Oysaki formda ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsak iyi bir kahvaltı yapmamız şart! Bugün sizlere bu kısıtlı zamanınız içerisinde sağlıklı ve bol vitaminli kahvaltınızı ayağınıza kadar getirecek bir öneri sunacağız. O da ne? dediğinizi duyar gibiyiz. İşte merak ettiğiniz sorunun cevabı: “AppleandApple

AppleandApple Aytun Sezer’in muhteşem fikri ile hayata geçmiş bir sağlıklı besin deposu diyebiliriz.  Sizi sizin için düşünen, gün boyunca sağlıklı ve enerjik hissetmeniz için hazırlanmış kahvaltı kutuları düzenli kahvaltı yapma alışkanlığı kazanmanıza fayda sağlayacak. Bu sayede sürekli yemek yemek istemeyeceksiniz.

Kırmızı ve yeşil kutular sizin tercihlerinize göre düzenleniyor. Açıklayacak olursak kırmızı kutu içerisinde kırmızı elma ve beyaz ekmek bulunurken yeşil kutu içerisinde yeşil elma ve kepekli ekmek bulunuyor. Ayrıca kahvaltıdan sonra öğle yemeğinde hafifçe tüketebileceğiniz müsli ve sütte paketin içerisinde dahil. Hem sağlıklı hem besleyici bu muhteşem kutu çeşitlerini www.appleandapple.biz web adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir