Evlilik & İlişkiler

Kızları İtici Yapan Davranışlar!

Yazar  | 

Erkekler bu davranışlar ile sizleri çok itici buluyor. Bizden söylemesi. Kızları itici yapan bazı hareketler gerçekten çekilmez türden . Bugün bu hareketler üzerine konuşalım.

– İlk sırada ağız eğerek ve kelimelerin sonunu uzatarak konuşmak var. Naberrrr. Aşkommmm gibi kelimelerden kesinlikle uzak durun. Bunlar ciddi derece de iticilik içeriyor.

-Hiçbir şeyi beğenmeme konusu ikinci sırada yer alıyor. Sevgilisi tek taş alsa neden 5 ya da 10 değil de tek? diye soran kızlar var. Bunları yapmayın kızlar. Sevginizin kıymetini bilin.

– Zaten erkek değil misiniz hepiniz aynısınız! kelimesi yanlış bayanlar. Siz bütün kızlar nasıl farklı iseniz, aranızda dedikodular ve iftiracılar da varsa erkekler de öyle. Çok farklılar. Karakter olarak da yaşantı olarak da.

– Herkes benden hoşlanıyor! Hayır canım sana değil bana baktı cümleleri… Biraz egoistliği kenara bırakın. Tüm dünya sizin etrafınız da dönmüyor.

-Ağlama krizleri son ve double itici madde. Üzülmenizi istemezler ama her istediğinizi göz yaşı ile yaptırmak mantıklı değil.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir