Lifestyle

Kızların Anlaşılması Güç Tuhaf Huyları!

Yazar  | 

Kadınların değişik insanlar olduklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Hatta onlarda artık bunların farkında. Ancak bazı tuhaf huyları var ki gerçekten anlaması inanılmaz güç. Bugün kadınların tuhaf  huylarını kaleme aldık. Okuduktan sonra sizde kendinizi bunları neden yapıyorlar ki? soruları ile baş başa bulabilirsiniz.

Tırnaklarda Saçmalamak!

Bakımlı ellere sahip olayım derken olayı abartan kadınlar yok değil. Örneğin aynı elde bir tırnağa farklı oje sürmek! Bu erkeklere hiç çekici gelmiyor. Ancak kadınlar bunu bir sanat eseriymiş gibi göstermeye bayılıyor. Nedeni ne peki? İnanın bilmiyoruz.

Saçları Koklamak!

Her kadını bunu yaparken bir defa görmüşsünüzdür. Saçlarının kokusundan emin olmak için gün içerisinde düzenli olarak saçlarını koklarlar. Hatta zararlı olduğunu bile bile saçlarına parfüm sıkarlar.

Bir Şarkıcıya Ya Da Öğretmenlerine Aşık Olmak!

Her kadın mutlaka 19-25 yaşları arasında ya öğretim üyesine ya da bir şarkıcıya uğruna ölecek kadar aşık oluyor. Nedeni hala çözülemedi. Fakat tüm kadınların anılarını mutlaka eski bir öğretmeni ya da yakışıklı bir şarkıcı süslüyor.

Her Yerde Bakım Yapmak!

İşte, okulda kısacası her yerde bakım ürünlerini birbirlerine sunarak yenilendiklerini düşünürler. Ortada bir el kremi varsa tüm kadınlar ondan faydalanır ve belkide yarım saat o el kremi üzerine konuşabilirler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir