Koç Burcu

Koç Burcu Kadını Neden Farklıdır?

Yazar  | 

Koç burcu kadını çekici, cazibeli ve tam bir küçük hanım niteliğindedir. Bugün koç burcu kadınının diğer burçlardan farklı olan özelliklerini ele alacağız. Koç burcu kadını özellikleri nelerdir? Koç burcu kadını hangi burçla anlaşır? Koç burcu fiziksel özellikleri nelerdir? tüm soruların cevabı haberimizde…

Eğlenceli ve enerjik bir yapıya sahip olan koç burcu kadını idealcidir. Yaşantısını idealleri üzerine kurgular. Üstelik koç burcu kadını engellerde yıkılmaz. Fazlasıyla hırslıdır. Amaçladıklarını gerçekleştirmek için her yolu dener.

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Koç burcu kadını fiziksel özellikleri le tanınabilecek bir çekiciliktedir. Genelde zyıf bir vücuda sahiptirler. Koç burcu kadınlarının bir çoğunun saçları uzun ve gürdür. Saçları ile ön plana çıkabilen kadınlardır. Aşırı derece de makyaj yapmazlar. Genelde doğal görünürler. Uğraşmadan güzel olmayı kanıtlar türde olan koç burcu kadını, geniş omuzlara sahiptir. Tarz konusuna gelince koç burcu kadını sade şıklıktan vazgeçemez. Üzerinde ayrı ayrı bir çok farklı kıyafet göremezsiniz. Üst üste giyinmez. Tüm kıyafetleri marka ve kalite kokar. Sade ama hep tarzdır.

Koç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Koç burcu kadını zeki ve alımlıdır. Bazen kafa karışıklığı yaşadığı zamanlarda hiçbir şey düşünmez ve kendi içine kapanık yaşar. Ancak bu da sorun yaşadığı durumu atlatana kadardır. Özüne dönmesi uzun sürmez. Etkin ve arkadaş çevresi geniş olan koç burcu kadınları gezmeyi sever. Evcimen kadınlar değillerdir. Arkadaş edinirken temkinlidir fakat istediği gibi kafa dengi bir arkadaş bulursa kolay kolay bırakmaz. Sıkı dostluklar kurar. Duygusaldır ama hırslarına malup olup her şeyi bir kalemde sildikleri de olmuştur.

Koç Burcu Kadını Hangi Burçlar İle Anlaşır? 

Koç burcu kadınının ona iyi davrandığı sürece kötü anlaşacağı bir burç yoktur. Ancak uysallığı ve samimiyeti sever. Kendi gibi olan erkeklerden hoşlanır. Kendini olduğundan farklı gösteren ve değerli bir parçaymış gibi kendisine tapılmasını isteyen egoistlere tahammül edemez. Hatta öyle erkekleri öylesine umursamaz ki bu sefer karşı tarafın kafası karışır ve kendini koç kadının çözmeye çalışırken bulur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir