İlk Bahar & Yaz Kreasyonları

Koşmaya Doyamayacaksınız

Yazar  | 

Yüksek teknolojiye sahip fitness ürünleriyle fark yaratan Reebok, 2015 yılında yeni bir atılım yapıyor ve her ayağa kolaylıkla uyum sağlayan ZPump Fusion koşu ayakkabısını tasarlıyor.

İlk kez 1989 yılında basketbol ayakkabılarında kullanılan ve 25 sene boyunca klasikleşen Reebok Pump teknolojisi bu kez yeniden tasarlanarak koşu ayakkabılarında hayat buluyor ve yüksek teknolojili ZPump Fusion’ın ortaya çıkmasına ilham oluyor.

Çok yönlü esneyebilen dikiş izi olmayan üst yüzeye sahip ZPump Fusion, özellikle ayağın orta kısmını saracak şekilde konumlanan ve Pump düğmesiyle şişirilerek her ayağa uyum sağlayabilen hava kafesi ile ilgi çekiyor. Kırk ya da daha çok parçadan oluşan sıradan koşu ayakkabılarının tersine ZPump Fusion, sadece üç ana bölümden oluşuyor. Bu üç bölüm beraber hareket ederek ayağa mükemmel bir ahenk katıyor. Birinci ve en önemli parçası olan Pump teknolojisi, dış yüzeyindeki Pump düğmesinin çalışmasıyla şişen hafif kafes yapısı sayesinde koşucunun ayağına özel bir rahatlık sağlıyor.

Hafif ve dikişsiz yapıya sahip çok yönlü esneyebilen özel üst yüzey ise Pump teknolojisinin her ayağa uymasını sağlayarak maksimum konfor ve rahatlık sunuyor. Yüksek performanslı Z Sınıfı yarış lastiklerinden esinlenerek tasarlanan taban yapısı özellikle tempolu koşulardaki ani dönüş hareketlerinin gerektirdiği mükemmel zemin tutuşunu sağlayarak koşucuların vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Pump düğmesi çalıştırıldığı zaman şişen hava kafesi, orta ayağın üst ve yan kısımlarını sararak ZPump Fusion’ın kolay ve alışılmadık bir şekilde her ayağa uymasını sağlıyor. Havanın geri çıkması için ise topuk kısmının yan tarafında bulunan düğmeye basmak yeterli oluyor. İlkbahar/Yaz 2015 Koşu Koleksiyonu’nda yer alan ZPump Fusion, yenilikçi ve kusursuz tasarımıyla sizleri Reebok satış noktalarında bekliyor.

KAYNAK: MİLLİYET

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir