Aşk

Kötü Giden İlişkileri Düzeltin

Yazar  | 

Şu sıralar sürekli kavga mı ediyorsunuz? Birbirinizle artık eskisi kadar iletişiminiz yok mu? Kötüye giden bir ilişkiniz varsa ancak hala partnerinizle aranızdaki sevginin bitmediğini düşünüyorsanız, yapmanız gerekenler aslında çok kolay!

Öncelikle sorununuz net olarak ne? bunu tanımlamalısınız. İlk aylarda iyi giden ilişkiniz ne oldu da sürekli devam eden kavgalara dönüştü?

Neden ilişkinizin seyri değişti? Tüm bu soruların cevabını bulup öyle harekete geçin.Birbirinize ne olursa olsun zaman ayırın. Yoğunum sözleri sadece bahanedir.Vakit ayırmaktan kasıt bütün gün değil . Kaliteli geçireceğniz 1-2 saat sizin için çok iyi bir aktivite olacaktır. Üstelik tüm gün vakit geçirmemek birbirinizi özlemenizi de sağlayacaktır.

Ortak noktalar bulun . Artık kavgadan başka bişey paylaşmadığınızı düşünüyorsanız bir liste yapın. Onunla yapmak istediğiniz ama vakit bulup yapamadığınız herşeyi yazın. Listedekilerin hepsini yapamasanız bile, hala onunla birlikte yapmak istediğiniz ne çok şey olduğunu görmeniz iyi gelecek.

Empati kurun. Herşeye birde onun gözüyle bakmaya, onun açısından düşünmeye çalışın. Bu sürekli kavga etmenizi engelleyecek önemli bir etkendir. Ayrıca partnerinize ilişkinizi yeniden canlandıracak ve yeniden heyecanlandıracak olan aşk parfümünden hediye edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir