Saç

Kuru Saçlı Kadınlar Buraya!

Yazar  | 

Kuru saçlı buruk kadınlar burada mı? Bugün sizlere muhteşem önerilerimiz var. Soğuk havalar ve şekillendiricilerin kuru saçlarınıza kurukluk katmasından bıktıysanız haberimize!Kuru saçlara sahip kadınlar her sabah saçlarını şekillendirme konusunda problem yaşarlar. Üstelik saçlarının uç kısımları çok çatallı görünür. Bunun için neler mi yapmalı? İsterseniz birlikte sıralayalım.

Öncelikle nemli ve canlı saçlar için duş alırken sıcak sudan uzak durmalısınız. Çünkü sıcak su saçlarınızın nem oranını düşürür. Her zaman ılık su tercihiniz olmalı. Hatta eğer yapabiliyorsanız saçlarınızı soğuk su ile yıkayın.

Saç serumları kuru saçların altın anahtarı! Özellikle saç uçlarınızı mutlaka her şekillendirmeden önce saç serumu ile besleyin. Farkı sizde göreceksiniz. Serumu çantanızdan ayırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kuru şampuan hiç bu kadar işe yaramamıştı! Kuru şampuanlar saça öylesine harika bir nem veriyor ki. Ancak saçlarınız yağlı değilse çok fazla sıkmamanızı öneririz. Hafif bir fıslama ile güzelce tarayın ve hacimli saçlarınızın keyfini çıkarın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir