Güzellik

Loreal’in Yepyeni Ürünü !

Yazar  | 

Dünyaca ünlü kozmetik firması Loreal’in Güçlü Markası Loreal Paris yepyeni bir ürünle karşınızda.
Makyaj temizleme de kadınların takıldığı noktalardan en önemlisi göz makyajı temizliği.Bu sebeple tüm kadınların göz makyajı temizleme ürününde aradığı en önemli özellik; göz makyajı temizleyicisinin etkili bir şekilde makyajı temizlemesi ve göz çevresini ferahlatması. L’Oréal Paris gözleri hassas olan insnaların ve lens kullananların da favorisi halini alacak, göz çevresindeki tüm makyajı hızla yakalayan mikro tanecikleri ile Micellar teknolojisine sahip ilk jel Skin Perfection Micellar Kusursuz Göz Makyajı Temizleme Jeli’ni yarattı!

Ferahlatıcı Micellar teknolojisinin jel dokusu sayesinde göz çevresi yatışıyor ve nemleniyor. Harika bir formüle sahip Skin Perfection Micellar Kusursuz Göz Makyajı Temizleme Jeli; en zor temizlenen makyajı bile tek adımda kolayca temizliyor.

LOréal Paris Laboratuvarları’nda geliştirilen Skin Perfection Micellar Kusursuz Göz Makyajı Temizleme Jeli, alkol ve parfüm içermeyen hipoalerjenik bir formüle sahip olup, hassas gözler ve lens kullananlar üzerinde test edilmiştir.

Kaynak (Akşam)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir