Magazin

Merve Boluğur’un Makyajsız Hali Şaşırttı

Yazar  | 

Merve Boluğur Nişantaşı’ndaki görüntülerinde hayal kırıklığı yaşattı. Bakımsız halini görenlere ’makyaj güzeliymiş’ dedirtti. İşte o şaşırtan hali…

merve makyajsız

merve boluğur

Yaz ayında ayrıldığı erkek arkadaşı Murat Dalkılıç ile yeniden birlikte olduğu gündemde olan Merve Boluğur Nişantaşı’nda görüntülendi. Her zaman bakımlı hali ile görmeye alışkın olduğumuz Merve Boluğur bu kez makyajsız hali ile herkesi şaşırttı. Güzel oyuncu Merve Boluğur, özentisiz giyim tarzıyla ’Bizimle değilsin’ dedirtti.

merve-makyaj

merve-makyaj

Sade ve iddiasız haliyle görenleri şoke eden oyuncu Merve Boluğur Nişantaşı’nda görüntülendi. Güzelliğiyle dikkatleri çeken oyuncu Merve Boluğur, makyajsız olarak görüntülendi. Bakımlı halleriyle bildiğimiz ünlü oyuncu makyajsız görüntüsüyle şaşırttı. Ünlü oyuncunun makyajsız halinin çok farklı olduğu göründü. Oyuncu Merve Boluğur’u sade ve iddiasız haliyle görenler tanımakta güçlük çekti.

Merve Boluğuru görenler tanıyamıyor. Sevgilisi Murat Dalkılıç ile barıştığı öne sürülen Merve Boluğur, Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü oyuncu, “Kafamı nereye çevirsem sizi görüyorum. Sabah akşam beni mi takip ediyorsunuz?” diye belirtti .

Kaynak(turktime)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir