Güzellik

Mükemmel Moda ve Bakım İpuçları!

Yazar  | 

1- Kepekli Saç Sorunu

Saçlarınız sürekli kepekleniyorsa ve sizde bu durumdan nefret ediyorsanız size harika bir haberimiz var! Şampuanınızın üzerine 15 damla elma sirkesi damlatıp çalkalarsanız tüm kepeklerden kurtulabilirsiniz. Sirke kokar diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz… hiçbir şekilde koku kalmıyor 🙂

2- Koltuk Altı Kokusu

Karbonat gerçekten mucizevi bir ürün. Eğer deodorantlarınız bir etki etmiyorsa duştan çıktıktan hemen sonra koltuk altınıza karbonat sürün. Kötü kokulardan eser kalmayacağını göreceksiniz. İsterseniz üzerinde yine deodorantınızı sıkabilirsiniz.

3- Kırılan ve Dökülen Kirpik Sendromu

Makyajımızı temizlerken veya makyaj sırasında kirpik makası kullanırken kirpiklerimiz çok fazla zarar görüyor. Kırılıyor ve kopuyorlar. İşte bu yüzden her akşam ufak bir miktar badem yağını kirpiklerinize sürerseniz çok kısa sürede yenilenip uzayacaklardır.

4- Kokmayan Saçlar

Saçlarınızın her zaman güzel kokmasını ve rüzgarda bu güzel kokuyu hissetmeyi istiyorsanız banyodan sonra tarafınızı sevdiğiniz parfümden sıkın. Farkı görünce gerçekten sevineceksiniz. Eğer saçlarınız çok fazla elektriklenip kabarıyorsa, tarağınıza hoş kokulu bir saç spreyi sıkmanız daha doğru olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir