Evlilik & İlişkiler

Neden Erkeğin Peşinden KoşulMAMAlı?

Yazar  | 

Erkekler bugüne fazlaca düz olarak algılanan ve her şeyi basite indirgeyen bireyler olarak görüldüler. Oysaki işin aslı öyle değil. Onların inanılmaz kıvrak zekaları mevcut. Bu nedenle elde etmek istediğiniz bir erkeğin peşinden asla ve asla koşMAMAlısınız. Çünkü onlar peşlerinde koşan kızları zaten cepte olarak düşünürler ve hiç çabalamazlar. Zor kadını oynamanın zamanı sizce de gelmedi mi? Onları umursamayın hatta çok fazla abartmadığınız sürece onun görüşlerine karşı çıkın. Ak dediğine kara deme durumu budur. Zıt kutuplara erkeklerin her zaman ilgisi vardır. Çünkü zor kadını çözmek isterler.

Bakımlı olmanız gerek. Erkek her zaman bakımlı ve zor kadın sever. Bu ikisi bir arada ise şansınız çok ama çok yüksek. Fakat siz ona sürekli mesaj atan ve iyimser iyimser davranan bir kadın olursanız o sizi kendine garantilemiş hissedecektir. Bu kozu asla ellerine vermeyin.

Peki bundan sonra ne olacak;? Tabiki ilgisini çekmiş olacaksınız. O sizin hakkınızda bir şeyler öğrenmeye çalışacak. Sizi merak eden o olacak. Kolay lokma olmamakta fayda var kızlar. Tavsiyeleri mutlaka dinleyin 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir