Magazin

Nihat Doğan, Özgecan Aslan’ın babasıyla buluştu…

Yazar  | 

Geçtiğimiz yıllarda üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Mersin’in Tarsus ilçesinde bindiği minibüste öldürülmesinin ardından sosyal medya hesabından attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” mesajı nedeniyle tepki çeken Nihat Doğan, önceki gün Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan ile bir fotoğraf paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı Survivor yarışmasından elenen ve geldiği gibi yeni sansasyonlar yaratan Nihat Doğan, bu kez Özgecan Aslan’ın babasıyla buluştu ve bu buluşmadan bir karesini Instagram hesabından paylaştı. Doğan, bu paylaşımında şu notu yazdı:

“Onlar benim ailemdir, ben de onların evlatlarıyım”

“Karşımda oturan, ‘ bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin’ minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir.

“Buradan size ekmek çıkmaz”

Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat bizden olmayan zulüm 1453 te başladı diyen, Mankurt, Hakk düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın..Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir bende onların evladıyım..buradan size ekmek çıkmaz.Ayrıca Konuşmak her kişinin, hakk konuşmak er kişinin işidir, ben Hakk konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hakk konuşmamla 🙂 dönen dönsün ben dönmezem yolundan 🙂 haydi şimdi başka kapıya….. #ÖzgecanAslan”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir