Magazin

Nihat Doğan’ın çektiği fotoğrafın aslı ne?

Yazar  | 

Ses  sanatçısı Onur Akay, Nihat Doğan’ın Özgecan Aslan’ın babasıyla çekilmiş fotoğrafın aslında iki yıl öncesin ait olduğunu iddia etti.

Nihat Doğan, Mersin’in Tarsus ilçesinde bindiği minibüste katledilen Özgecan Aslan’ın ardından twitter hesabından “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” mesajını yazmış ve kamuoyunun büyük tepkisiyle karşılaşmıştı.

Katıldığı Survivor yarışmasından elenen Nihat Doğan, geçtiğimiz gün Özgecan Aslan’ın babası Mehmet Aslan’la buluşmuş, bu buluşmadan çekilen fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, küfürlerle kendisini savunmuştu.

Doğan’ın paylaşımından sonra ise Mehmet Aslan Facebook hesabından türkücüyle buluşmasından duyduğu pişmanlığı şu sözlerle dile getirmişti: “”Nihat Doğan’ın adımızı, insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum.”

FOTOĞRAF 2 YIL ÖNCE ÇEKİLMİŞ!

Ses sanatçısı Onur Akay ise Instagram hesabından söz konusu fotoğrafın aslında iki yıl önce çekildiğini iddia etti. İşte o paylaşım:

“Şimdi açıklayacağım konu ise çok daha vahim!

Özgecan Aslan’ın ailesi 2 yıl önce bir program için İstanbul’a gelmişler ve dönerken, havaalanına çok yakın bir yerde oturup kahve içiyorlarmış. Bu arada gün boyu görüşmek için Mehmet Bey’i telefonla arayan Nihat, nerede olduklarını öğrenince 15 dakika sonra yanlarına gitmiş. Nihat, acılı adamın ayaklarına kapanırcasına özür dilemiş, af dilemiş ve neticesinde sohbeti bitirerek aile oradan ayrılmış. Orada çekilen bu fotoğrafı, kalkıp 2 yıl aradan sonra yayınlanmasına ne diyeceksiniz?

“BAŞKALARININ ACISI ÜZERİNDEN EGONUZU TATMİN ETMEYİN”

Ben de Mehmet Bey’in, “Nihat Doğan’ın adımızı, insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum.” açıklamasına katılıyorum ve Nihat Doğan’a şunu söylemek istiyorum… Başkalarının acıları üzerinden kendi egonuzu tatmin etmeyin, battıkça batıyorsunuz!”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir