Moda

Ofiste Yanınızdan Ayırmayacağınız 4 Güzellik Ürünü!

Yazar  | 

İş yoğunluğu ile boğuşup nihayet mesai bitiminde kendinizi dışarı attığınızda aklınıza gelen tek şey eğlenmek oluyor. Tüm gece arkadaşlar ile eğlendikten sonra aklınıza gelen ilk şey ise yarın nasıl işe gideceğim? 🙂 sorusu oluyor. Ama merak etmeyin. Bugün sizlere eğlence dolu bir gecenin ardından ofiste nasıl canlı görünülür? sorusunun cevabını vereceğiz. Aslında çok basit birkaç tüyo ile yorgunluğunuzu saklayıp taze bir cilde kavuşabilirsiniz.

Rujlar Fora!

Geceden yorgun olduğunuz için büyük ihtimalle sabah işe zar zor yetiştiniz ve makyaj bile yapamadınız. Üzülmeyin! Hemen bir ruj kapın ve soft makyajsız cildinizde güzel renkli bir ruj patlatın. Ardından o ruju parmağınızla birazcık alıp yanaklarınıza uygulayın ve ne kadar harika bir görüntü elde ettiğinizi birde aynaya bakıp görün.

Saç Dipleri Canlansın!

Gece o kadar yorgun geldiniz ki saçlarınızı yıkamaya bile yeltenemediniz ama sabah “keşke yıkasaydım! şu hale bakk.” triplerine girdiniz bile… Bu konuda da imdadınıza kuru şampuan yetişiyor. Hemen saç diplerinize kuru şampuan uygulayarak daha bakımlı saçlar elde edebilirsiniz. Ardından saçlarınızı aşşağıya eğin ve karıştırın. Bu size doğallık katacak artı bir davranış.

Kirpik Makası Nerede!

Yüzünüzdeki tek renk rujunuzdu. Ama gözlere de biraz canlılık getirsek hiç fena olmaz. Kirpik makası ile kıvırdığımız kirpiklerimiz gözlerimize daha canlı ve naturel bir görünüm oluşturma konusunda bir numara!

Her Zaman Taze Bir Cilde Ne Dersin?

Yüz spreyleri bu konuda çok iyi. Hem yüzünüzün nemli ve taze kalmasını sağlıyorlar hem de makyajınızın bozulmadan kalmasını.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir