Magazin

Okan Bayülgen Dada’daki Protesto Kurgu Mu!

Yazar  | 

Beyaz Show programında Beyazıt Öztürk’ün başına gelen protesto olayı bu defa Okan Bayülgen’in Dada programında yaşandı. Ünlü sunucunun protesto karşısında sergilediği hazır ve normal davranışları herkese acaba olaylar kurgu mu? diye düşündürdü.

Bundan birkaç hafta önce “Ayşe Öğretmen Protestosu” televizyon ve sosyal medya gündemine oturmuştu. Cuma geceleri Okan Bayülgen’in sunuculuğunu yaptığı Dada komedi programında ise benzer bir olay yaşandı. Genç bir bayan yapmak istediği protesto için soyunmaya çalıştı. Olay karşısında Okan Bayülgen yayını kesmedi. Konuşarak bayanı ikna etmeye çabaladı. “Önce kazağını giy” diyerek bayanı kendine getirmeye çalışan Bayülgen,  “Bir eylem yapmak istiyorsun. Gayet iyi anlıyorum. Hem benim programım hem Beyazıt Öztürk’ün programı bu konuda kullanılabilir bir alan. Ama onunda benimde bununla başa çıkmamız lazım.” şeklinde açıklama yaptı.

Bayülgen’in sözleri üzerine yerine geri geçen eylemci kadın çok büyük tepki topladı. Sosyal medya olayın tamamen bir kurgudan ibaret olduğunu düşünenler ile çalkalanıyor. Bu duruma Okan Bayülgen’in normal ve sanki hazırlanmış gibi duran davranışları da sebep oldu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir