Moda

Okul Trendi İle Büyük Değişim!

Yazar  | 

Giyim tarzımız aslında dış benliğimizi oluşturur. İnsanların değer yargıları da bu görünüşe göre belirir ve şekillenir. Her insanın kendi giyim tarzı ve giymekle yükümlü olduğu kıyafetler vardır. İş ve okul kıyafetleri gibi… Bugün okul kıyafetlerinden söz edeceğiz. Geçmişten günümüze dek okul kıyafetleri tek düze olarak gelişmiş ve ilerlemiş. Okuldan okula geçen tek fark renkler. Oysa kıyafetler öğrencilerin içerisinde rahat edeceği şekilde tasarlanmalı ve her okulu birbirinden ayıran özelliklere sahip olmalı.

Bu konuda bir araştırma yaparken Okul Trendi ile karşılaştım. Matrak Shop bünyesinde ki Okul Trendi, her okula özel alternatifleri bulunan okul kıyafetleri tasarlıyor. Bu sayede hem öğrenciler hem de okul yönetimi mutlu oluyor.  Okulların kurumsal kimliğini bozmayan tasarımcılar ortaya çıkardıkları kıyafetler ile birçok mutlu yüz görmemizi sağlıyor. Zaten bu sebeple “Özgür kıyafetler, mutlu yüzler” sloganı ile hareket ediyorlar.

Sizde hemen www.okultrendi.com web sitesini ziyaret ederek okullara özel olarak tasarlanan kıyafetleri görebilirsiniz. Okul Trendi sizi de diğerlerinden ayıracak harika tasarımlar yapmaya hazır!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir