Evlilik & İlişkiler

Onu Tavlamak Mı İstiyorsun?

Yazar  | 

TAKTİK : 1

Bakım Şart!

Kadın isterse dünya güzeli olabilir… Bir kaç makyaj taktiği ve bir çift topuklu ayakkabı bu konuda yeterli olacaktır. Sizi sürekli günlük kıyafetler ile rahat şekilde görüyorsa şansınız daha da yüksek.

Öneri: Davetli olduğunuz bir parti için kibar, hafif dekolteli bir elbise seçin. Sonrası en kolayı. Atın kendinizi piste ve gülümseyin. Emin olun gözlerini sizden alamayacak 🙂

TAKTİK : 2

Zor Olanı Sevmek!

Ulaşılmazlığınızı asla kaybetmeyin. Bırakın adımları atmak için o çaba harcasın. Tabi sınırları da bilmek gerek. Fazla ilgisiz davranırsanız sizin ondan hoşlanmadığınızı hissedebilir. Her şey ayarında güzel.

Öneri: Güzel bir buluşmanın ardından eve döndüğünüzde sizi aramasını bekleyin. “Bugün için teşekkürler :)” de iyi bir seçim ama önce onun aklına gelmeli 😉 Yeni bir görüşme talep ettiğinde birkaç işinizin olduğunu ve onu tekrar arayacağınızı söyleyin. Ondan başka işlerinizin olduğunu ve hayatınızı ona bağlamayacağınızı bilmeli.

TAKTİK : 3

Ortak Beğeniler!

Onunla kendinize ortak zevkler yaratın. Birlikte yapmayı sevebileceğiniz şeyleri düşünüp bir liste çıkarın. Gezilere gidin, farklı yerleri birlikte görün. Bu ilişkinize olumlu bir etki oluşturacaktır.

Öneri: Hoşlandığınız kişi spor tutkunuysa siz de tenis ya da yüzme gibi bir sporla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu, onun ilgisini çekeceği gibi vücudunuz için de oldukça faydalı olacaktır. Aranızdaki ilişki yürümese bile en azından daha sıkı ve formda görüneceksiniz.

TAKTİK : 4

Kıskançlık en büyük silahtır!

Sevginin kıskançlıkla bağlantısı olup olmadığı yıllardır tartışılan bir konu. Ancak ne olursa olsun şüphe götürmez bir gerçek var ki; o da sizinle ilgilenen bir erkeğin başka bir rakip karşısında sizin için savaşmaya karar vereceğidir.
Savaş baltalarınızı kuşanmadan önce bunun biraz riskli bir oyun olduğunu şimdiden söyleyelim. Durumu fazla abarttığınız takdirde flörtöz yerine erkek düşkünü gibi görünebilirsiniz. Ve amacımız kesinlikle bu değil.

Öneri: Hoşlandığınız erkeğe, iş yerindeki yakışıklı proje müdürüyle birlikte bir iş seyahatine çıkmanız gerektiğini söyleyin.
Siz sıkıcı toplantılara katılırken o, sizin proje müdürüyle baş başa şarap içtiğinizi düşünerek kıskançlıktan kıvranacaktır. Gülümsüyorsunuz değil mi? O halde devam ediyoruz…

TAKTİK : 5

Egosuna oynayın!

Erkekler her ne kadar kadınlara göre daha baskın kişiliklere sahip görünseler de gerçekte durum böyle değildir. Çoğu erkek kadınlara oranla daha duygusaldır. Ancak bu yönlerini gizlemek isteyen erkekler güçlü görünmeyi ve kontrolü ellerinde tutmayı severler. Eğer zayıf yönlerini bulup üstüne giderseniz kendini güçsüz hissedecek ve sizden uzaklaşacaktır.
Her erkek ara sıra pohpohlanmayı sever. Siz de ufak tefek iltifatlarla onun egosunu okşayabilirsiniz. Ancak iltifatlarınızda samimi ve ölçülü olun. Çünkü sürekli ona hayran bir tavır takınmanız ters etki yaratabilir.

Öneri: Ara sıra zekasına ve yeteneklerine iltifat edin. Bunu özellikle topluluk içinde yapmaya özen gösterin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir