İlk Bahar & Yaz Kreasyonları

Pierre Cardin Erkeği Olmak

Yazar  | 

Moda dünyasınının yönünü belirleyen stil sahibi erkeklerin markası Pierre Cardin, 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapmak istiyor. Dünya çapında başarılar yakalayan ünlü basketbolcu Hidayet Türkoğlu’nun yeni sezonda da marka yüzü olduğu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun vazgeçilmezi dış giyim grubu rahatlığı, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada veriyor.

Koleksiyonun baş tacı, zamansız şıklığın vazgeçilmezi trençkotlar, smart casual bir şıklığa imza atan deri ceketler ve günden geceye taşınan ceket seçenekleriyle Pierre Cardin erkeği baharın enerjisini stiline aktarıyor. Jean ve chino pantolonlarla rahatça kombinlenen trençkotlar, erkeklerin sportif şıklıklarına klasik dokunuşlar eklerken, deri ceketler özgür ruhlu Pierre Cardin erkeğinin vazgeçilmezi oluyor.

2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda geliştirdiği doğa dostu, organik ve özel kumaş seçenekleriyle erkeklere yenilikçi seçimler sunan Pierre Cardin ile sezonun anahtar parçalarına sahip olabilirsiniz

İtalyan kumaşların kalitesini her vücut tipine uygun farklı model seçenekler ile birleştiren Pierre Cardin şıklığına göz atmak için için mağazaların yanı sıra www.pierrecardin.com.tr ile online alışveriş rahatlığını yaşamak mümkün!
Pierre Cardin erkeği yeni sezonda şıklığıyla konuşulacak!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir