Magazin

Pucca ve Seda Sayan’ın Sevgilisinin Kavgası Davalık Oldu!

Yazar  | 

Geçen hafta Seda Sayan’ın erkek arkadaşı her şeyden habersiz bir halde Sibel Gündoğan isimli kullanıcının paylaştığı erotik bir fotoğrafı favori listesine ekledi. Bunu fark eden genç kızların favori yazarı Pucca Erkan Çelik’i eleştiren bir tweet attı. Atılan tweet şu şekilde:

“Seda Sayan ve Uğur neydi soyadı adamın unuttum, piknik tüpü gibi olan hani. ikisine boşuna para veriyorlar.öylee kameraya bakıyorlar sadece.”

Bunu gören Erkan Çelik sakinliğini koruyamadı. Pucca’nın paylaştığı tweeti alarak Instagram üzerinden açıklama da bulundu. Açıklama şu şekilde idi.

“Allah kimseye bu dangalağın verdiği akıldan vermesin. Milletin aldığı parada gözü olan Allah’ın yarattığı kulun tipine laf söyleyen bu dangalak bir de memlekette yazar olabiliyor. Daha yeni evlendi ama bakıyorum da evlilikte sorun var galiba. Kendi içinde mutlu olamayanlar dışarıya kusarmış. Bu dangalağın içine Seda Sayan kaçmış. Eğer öyle olmasaydı, kendi yazdığı kitabında “Etrafım beni Seda Sayan’a benzetiyor diye böbürlenmezdi dangalak!”

Yapılan açıklamadan sonra Pucca olayın favorileri eklediği fotoğraf ile ilgili olduğunu belirtmek için  “Erkan Bey, Seda Hanım favoriye aldığınız kişiyi tanıyor mu? Ayıp ayıp.”  şeklinde bir tweet yolladı. Ardından ortalık birbirine girdi ve olay iyice büyüdü.

pucca erkan çelik

pucca kavga

Yaşanan bu karmaşaların ardından Seda Sayan’ın resmi hesabı üzerinden Erkan Çelik’in hesabının hacklendiğine dair bilgi fotoğraf paylaşımları yapılmaya başlandı.

pucca

Tabi ki Pucca bu dönüşe inanmadığı için dava açacağını ısrarla belirtmeye devam etti.

erkan çelik pucca

Gerçekleşen olayların üzerinden birkaç gün geçmesinin ardından Erkan Çelik Instagram hesabının kurtarıldığını ve tekrar kendisinin kullanmaya başladığını belirten bir fotoğraf ekledi.

erkan çelik

Sanırız ki burada Pucca’dan bahsediliyor. Açıkçası olaylar baya karışmış gibi . Bakalım kavgalar da ki tavırları ile ünlü Seda Sayan’ın kavgaya tepkisi ne olacak?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir