Aşk

Regl Bir Kadına Nasıl Davranılması Gerekir?

Yazar  | 

Bugün ki konumuz beyler ile! Kadınlara regl döneminde çok yanlış davranan erkekler için bir davranış planı oluşturduk. Buna aslında olması gerekenler de diyebiliriz…

Kadınlar regl dönemlerinde hormanlardan ötürü oldukça gergin ve sinirli olurlar. Erkeklerde onlara anlamsız ve ruhsuz bakışlar atmakla yetinirler. Bu durum kadınları hele ki bu dönemde deli edebilir. Sakin olun ve anlamsız surat ifadeleri yerine daha işe yarar bir şeyler yapmaya başlayın derim.

1- Sen regl misin ne bu haller?!

Ne yaparsanız yapın ama asla sen regl misin? sorusunu ona yöneltmeyin. Bu onları çok rahatsız eder. Çok fazla ilgili davranmanızı da tavsiye etmem çünkü bu dönemde aşırı şüpheci olurlar. Bir şey gizliyor muşsunuz diye düşünebilirler.

2- Onları Yalnız Bırakın

Bu zamanlarda kadınlar dışarı bile çıkmak istemezler. Yalnız kalıp film izlemek yada slow parçalar dinlemek en büyük yatıştırıcılarıdır. Yani buluşma konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Onu kendisi ile bırakmalısınız.

3- Bir Çikolata Verseniz Affeder Aslında!

Yaptığınız tüm o hataları ve sen regl misin? gibi sorulmaması gereken bir soruyu sorduysanız yandınız. Ama telafi etmek için elinizde çikolata gibi bir koz var! Sizle buluşmakta istemediği için evine güzel bir kutu çikolata gönderirseniz onun yeniden anlayışlı prensi olabilirsiniz 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir