Makyaj & Cilt Bakımı

Ruj Rengi İle Karşı Cinse Ne Anlatıyorsunuz?

Yazar  | 

Rujlara adeta hayranız. Aynı rengin her türlü tonunu elde edebilmek için kozmetik mağazalarından çıkmıyoruz. İtiraf etmek gerekir; en çarpıcı renkleri karşı cinsi etkilemek için seçiyoruz. Peki karşı cinse ruj seçimlerimizle ne anlatıyoruz?

Doğal Renkler

İlk buluşmalarda şiddetle önerdiğimiz renk tonları bunlardır. Çünkü ben doğal da güzelim imajı vermiş olursunuz. Genellikle bayanlar kırmızı ve koyu tonlar tercih ederler. Ancak onlara tavsiyemiz ilk buluşmalarınızda doğallıktan yana olursanız ve sizden etkilenirse ilerleyen zamanlarda daha çarpıcı seçimlerle onu daha da kendinize çekebilirsiniz.

Pembe Tonları

Doğal tonları sevmiyorsanız pembe en hanım hanım, en tatlı ton olabilir. Kibar ve fazla koyu olmayan bir pembe, hem sizi nazik gösterir hem de yüzünüze renk verir.

Canlı Kırmızı

İddianın rengi! karşınızdakini etki altına almanın yolu koyu rujdan geçer. Ancak dış görünüşe göre değerlendirilmenize izin vermemelisiniz. Yerinde ve zamanında kullanılan canlı kırmızı rujlar sizi 1-0 önde başlatabilir 🙂

Turuncu Enerjisi

Doğal, canlı, enerjik ve hayat dolu olduğunuzu göstermenin en güzel yoludur. Karşınızdaki insan sizi görünce enerjinizle canlanır ve bitmek bilmeyen kahkahalar yoldadır 😉

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir