Magazin

Rüzgar Erkoçlar’dan Sonra O Da Cinsiyetini Değiştirdi

Yazar  | 

Bir dönem ünlü popçu Murat Boz’un sevgilisi olmasıyla gündeme gelen Eliz Sakuçoğlu, ayrılık sonrası da ilişkileri, sosyal medya hesabından yaptığı iddialı paylaşımları ve verdiği röportajlar ile gündemde kalmayı başardı.

Eliz Sakuçoğlu, son olarak ise kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu’nun cinsiyet değiştirmesi ile gündeme geldi. Duygu Sakuçoğlu adını Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi. Poyraz Sakuçoğlu, yaşadığı süreci sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:

“1 yıl önce bugün her zaman yaşamak istediğim hayatı yaşamak için bir karar aldım. Bu da cinsiyetimi değiştirmek demekti. Bu tarz değişiklikler başka türlü yaşayamamaktan dolayı yüzleşmekten geldi. Son 12 ay içimi dışımla aynı hale getirmekle geçti. Erkek olarak hikayem her zaman içimde olan ve süregelen bir durumdu ama şimdi gerçek cinsiyetimi yaşayabiliyorum. Bu taze bir başlangıç. Hayatımdaki yeni bölüm yazılmayı bekliyor. Yeni sorular sorulacak, benimsenecek ve sevilecek. Yanıtlar keşfedilmeye devam edecek ve bu değişim sürecinde kendini keşfetmek ve keyif almak olacak.”

Poyraz Sakuçoğlu bu süreçte en büyük desteği ise ablası Eliz Sakuçoğlu’dan gördü.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir