Güzellik

Seksi Bir Kadın Olmanın Yolları!

Yazar  | 

Bugün ki konumuz “Nasıl seksi bir kadın olurum?” Seksilik aslında sadece dış görünüme bağlı bir özellik değildir. Bazen bir bakışınız ya da yaşadığınız bir olaya gösterdiğiniz tepki ona çok seksi gelebilir. Dış görünüşünüzden çok memnun olmayabilirsiniz. Hiçbir kadın kendini güzel bulmaz zaten. Ama bilginizle de tüm seksiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Sorduğu sorulara verdiğiniz zekice cevaplar ona karşısında zor bir kadının olduğunu  gösterecektir.

Diğer bir unsur gözler! Gözler gerçekten de her şeyi anlatır. Onunla buluşmadan önce yapacağınız belirgin bir göz makyajı ve patlayan bir kırmızı ruj seksilikte olumlu bir etki yaratacaktır. Ona sinirlendiğinizde gözlerinizi büyütmeniz ve hatta onu dinlerken dudağınızı ısırmanız ruj ve makyaja destek olur. Bu yüzden mutlaka denemelisiniz 😉

Temizlik ana unsur! Bir erkek karşısında her zaman bakımlı temiz ve tüysüz bir kadın görmek ister. Birde koku maddesi mevcut. Mutlaka ama mutlaka güzel kokmalısınız. Unutmayın her şey gider, kokunuz kalır. Bu kokuya saçlar da dahil. Geçen gün ki yazımızda da bahsettiğimiz gibi saçlarınızı partnerinizin yanına giderken asla düzleştirmeyin. Yanık kokan saçlar onun sizden soğumasına sebep olacaktır. Bunun yerine saçlarınızın hoş kokmasını sağlayacak saç köpükleri kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir