Magazin

Seren Serengil’in Eski Sevgilisinden Yaşar İpek’e Şok Suçlama

Yazar  | 

Seren Serengil’in eski sevgilisi şarkıcı Özay Bakır, Yaşar İpek’in kendisini tehdit ettiğini belirterek savcılığa başvurdu.

Magazin programında yorumculuk yapan Seren Serengil, şarkıcı Yaşar İpek ile nişanlanmadan önce Özay Bakır ile aşk yaşamaktaydı. Özay Bakır’ın kişisel Instagram hesabında Seren Serengil ile birlikte bulundukları videoyu silmemesini sorun eden Yaşar İpek, iddialara göre Özay Bakır’ı tehdit mesajları gönderdi.

SERENGİL’İN SAVCILIĞA GELMESİNİ TALEP ETTİ

Annesinin dahi Yaşar İpek tarafından sürekli arandığını belirten Özay Bakır, ilk olarak Seren Serengil’den şikayetçi olmadı, sadece kendisine danışılması üzere savcılığa davet edilmesini talep etti. Gerekçe olarak da Seren Serengil’in kendi hesabından da kendisine tehditler ve hakaretler yazılmasını gösterdi.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Dava dilekçesinde 3. şahıslar vasıtasıyla öldürme, felç bırakma ve çalıştığı mekanı basma tehditleri yüzünden dava açılması talep edildi.

Tehdit mesajlarını 3 aydır aldığını söyleyen Bakır, bu mesajları savcılığa da iletti.

SEREN SERENGİL’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Seren Serengil olayın perde arkasını anlattı: Özay ile biz 7 ay önce ayrıldık. Özay’ın sayfasında benim videolarım vardı, kaldırması için ricada bulundum. Kendisi videoları kaldırmadı. Ayrıldığımız için ‘o videoların durmasına da gerek yok’ dedim. Ben Yaşar ile görüşmeden önce böyle bir talepte bulunmuştum, avukatım aracılığıyla da kaldırmasını rica ettik ama inatla silmedi o videoları.

Sonra Yaşar’ın takipçileri Yaşar’ı uyarmış bu konuda… ‘Senin evleneceğin kadının, nişanlının videosu duruyor, sen nasıl böyle bir şeyi hazmediyorsun’ diye Yaşar da birilerini arayıp video kaldırmasını rica etti. Özay, videoları silmeme konusunda inat edince Yaşar bu kez Özay’ı aradı. ‘Ben bu kadınla evleniyorum, sen hala bu insanın videosunu tutuyorsun’ deyip tartıştılar. Olay bundan ibaret.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir