Aşk

Sertap Erener İntikamı!

Yazar  | 

Sertap Erener geçtiğimiz yıl 18 yıl birlikte yaşadığı sevgilisi Demir Demirkan ile ayrılma kararı alarak magazin gündeminde olay yarattı. Sertap Erener şimdi Emre kula ile yeni bir aşka yelken açtı.

Sertap Erener ve Demir Demirkan aşkını ihanetin sonlandırdığı dedikodular arasındaydı. Demir Demirkan’ın lise aşkı Seda İnce tekrar birlikte olma kararı vermesi sonucu Sertap Erener’i terk etti. Basında haklarında çıkan haberleri durdurabilmek amacıyla Sertap Erener, Demir Demirkan’a konuşma yasağı getirdi. Taraflar her ne kadar ilişkilerinin bitişini 3. şahıslara bağlamasalar da sonraki günlerde sık sık Seda İnce ile görüntü veren Demir Demirkan o dedikoduları bir bakıma doğruladı.

18 yıllık hayat arkadaşı Demir Demirkan‘ın ihanetiyle sarsılan Sertap Erener, gönlünü kendisinden 20 yaş küçük Emre Kula’ya kaptırdı. Gitarist olan Kula ile Demirkan’ın uzun yıllardır arkadaş olduğu ortaya çıktı. Sertap Erener çok da uzun sürmeyen yalnızlık döneminden sonra şimdilerde iddaya göre yakın arkadaşı Can Bonomo’nun gitaristi Emre Kula ile birlikte. Sertab Erener yakın arkadaşı Can Bonomo’nun orkestrasında gitar çalan Emre Kula  ile aşk yaşamaya başladı. Sertab Erener 18 yıl birlikte olduğu müzisyen Demir Demirkan’dan, Eylül 2014’te ayrılmıştı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir