Alışveriş

Sevgililer Gününde Hangi Burç Hangi İç Çamaşırını Giymeli?

Yazar  | 

Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde sevgilinize onu yansıtan bir iç çamaşırı hediye etmek istiyorsanız ya da ona harika modeller ile sürpriz yapmak istiyorsanız haberimiz tam size göre. Sizde burcunuzun kalemi olan iç çamaşırı modelinizi inceleyin ve içinizdeki burcun özelliklerini dış görünüşünüze de yansıtın.

Koç Burcu:

Koç burçlarının özellikleri arasında en belirgini her zaman enerjik ve canlı olmalarıdır. Bu sebeple onların rengi canlı bir kırmızı. Birazda dantel katarak canlılığınızı seksilik ile birleştirebilirsiniz.

Kırmızı iç çamaşırı

Boğa Burcu:

Boğa burcu özellikleri içerisinde doğallığı ve zarifliği bulundurur. Bu sebeple masum ve kibar boğalar pudra pembesi gibi tonları kullanmalılar.

Victoria Secret Bayan İç Giyim

İkizler Burcu:

İkizler burcu değişken ve mistik yapısı ile hem farklılığı hem de asiliği ön planda tutmak ister. Bu yüzden yeşil onları çok iyi yansıtır.

Sevgililer günü iç çamaşırları

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu ışıltılı ve görkemlidir. Her zaman fark yaratmayı sever. Bu nedenle farklı parıltılı ve ışıl ışıl görünmek ister.

 

seksi-ic-camasiri-modelleri

 

Aslan Burcu:

Aslan burcu rahatlık ile birlikte gösterişi de seven bir burçtur. Kahve ve bronz tonları onların bu özelliklerini dışa yansıtsan en ideal seçim olacaktır.

Çekici iç çamaşırları

Başak Burcu:

Başak burcu naif ve narinliği ile bilinen bir burçtur. Bu burcun kadınları genelde kibarlıklarını gösterirler. Narin ve tatlı modeller bu kadınlar için biçilmiş kaftandır.

iç çamaşır modelleri

Terazi Burcu:

Terazi burcu yumuşak dokuları ve rahatlığı seven bir burçtur. İç çamaşırı seçimleri de bu yöndedir.

Yüksek bel iç çamaşır modelleri

Akrep Burcu:

Akrep burcu cazibe burcudur. Renk seçiminde bordo, kırmızı, siyah ve mor genel tercihleri içindedir. Günlük kullanımda bile iddialı olması severler.

Akrep burcu iç çamaşırı

 

Yay Burcu:

Yay Burcu için en iyi renk mor. Morun anlamı gücü temsil ettiği için yay burçları bu sevgililer gününde mutlaka mor giymeli.

Mor iç çamaşırları

Oğlak Burcu:

net kadındır. Bu yüzden kesimleri belli ve küt parçaları tercih etmelidir. Siyah ise onları yansıtıcı bir renk olduğu için seçimlerini o yönde yapabilirler.

Burçlar ve iç çamaşırı modelleri

Kova Burcu:

Kova burcu kadını renkli bir dünyaya sahiptir. Bu sebeple iç çamaşır modellerinde canlı renkler kullanmaktan çekinmezler.

Renkli iç çamaşırları

 

Balık Burcu:

Balık burcu duygusallığını ve durgunluğunu yansıtan en iyi renk olan mavi rengini seçebilir.

Mavi iç çamaşır modelleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir