Evlilik & İlişkiler

Sevgiliniz Sizle Mutlu Mu?

Yazar  | 

Bugün erkeklerin bazı hareketlerinden çıkarımlarda bulunacağız. Sevgilinizin çeşitli hareketleri size ilişkiniz hakkında ipuçları veriyor. Özellikle bu hareketleri artık abartıp sıkça yapmaya başlıyorsa dikkat!  Sizlere sevgilinizin sizinle mutlu olup olmadığını anlamanıza yarayacak bilgiler derledik.

Bitmeyen Maç ve Diziler!

Sevgiliniz sizinle vakit geçirmek yerine sürekli bahaneler üretip maç izliyor ya da televizyon karşısında uyuyorsa büyük ihtimalle mutsuzdur! Tabi ki normalde de maç izleyecek ama bu artık sıklaştıysa dikkat edin.

Susmayan Telefonlar!

Erkekler ilk tanışmalarda sizi sürekli olarak ararlar ve size ilgilerini belli etmeye çalışırlar. İlişkiniz ilerledikçe bu aramalar kesiliyorsa erkeğiniz mutsuz oluyor olabilir.

Kısa Mesajlar!

Gün içinde mesajlaştığınızda  size kısa kısa cevaplar verip konuşmayı kesiyorsa tehlike çanları çalıyor demektir. Erkeğinizin yoğun bir çalışma hayatı da olabilir tabiki… O zaman da size gün içinde 1-2 defa atabildiği “seni seviyorum” mesajlarına dikkat edin. O mesajlar asla kesilmesin 😉

En Yakın Kankalar!

Erkekler arkadaşları ile vakit geçirmeye bayılırlar. “Bizimkiler ile takılıcaz” cümleleri çok normal. Ama bu durum her gün olmaya başladıysa sizinle ilgili mutsuzluklar yaşıyor olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir