Alışveriş

Sevgilinize 59 TL’ye Sevgililer Günü Hediyesi Alın!

Yazar  | 

Sevgililer günü yaklaşıyor. Sevginin günü sadece 1 gün olmasa da bu gün tüm sevgililer için önemli. Birlikte geçireceğiniz bu güzel günde sevgilinize ne hediye almayı düşünüyorsunuz? Biz sizin için bir araştırma yaptık ve uygun fiyatlar ile sevgiliye alınabilecek hediyeleri derledik.

Öncelikle bayan hediyeleri ile başlayalım. Sadece 59 TL’ye kız arkadaşınıza harika bir kolye alabilirsiniz. Şehzade Tesbih, mükemmel gümüş kolye tasarımları ile sizi kız arkadaşınıza hediye seçme sıkıntısından kurtarıyor. Yapmanız gereken tek şey hepsi harika tasarımlı kolyeler arasından birini tercih etmek. Şehzade Tesbih’in gümüş kolye modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Erkek hediyelerinde ise gümüş yüzük modelleri ve doğal taşlı tesbih modelleri öne çıkan hediyeler arasında bulunuyor. 925 ayar ve özel taşlı yüzükler erkek arkadaşınıza çok yakışacak. Üstelik fiyatları ise 89 TL’den başlıyor. Sizde uygun fiyatlar ile sevgilinize güzel ve değerli bir hediye almak istiyorsanız www.sehzadetesbih.com adresini ziyaret edin 🙂 Instagram fırsatlarını da takip etmek için “sehzadetesbih” kullanıcı adını aratmanız yeterli.

pictures_1_2

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir