Evlilik & İlişkiler

Sevgilinize Prenses Gibi Görünmek İçin…

Yazar  | 

Sevgilinize prenses gibi görünmek ve onun ilgi odağı olmak için sizlere şahane bir içerik hazırladık. Bu içeriği hazırlarken tabiki erkeklerden de bilgi aldık. Erkeklerin ilgisini çekmek için neler yapmalı? Erkeklere çekici gelen kızlar nasıldır? Erkeğe nasıl çekici görünülür? İlk buluşmaya giderken ne giyilir? gibi soruların tümünün yanıtını içeriğimiz de bulabilirsiniz.

Erkekler her zaman bakımlı olan ve dış görünüş kadar iç giyim seçimlerinde de zevkli ve tatlı olan kadınlardan hoşlanırlar. Üstelik dış görünüşte aşırı derecede önemli. Kabul etmek gerek kızlar bu konuda erkeklere suç atsakta bizde önce karşımızdakinin dış görünüşüne dikkat ediyoruz. Ama erkekler bu konuda emin olun biz kızlardan daha duyarlı. Yani öyle aşırı mankensi fizik istemiyorlar. Düzgün ve belirgin dış hatlar onlar için yeterli.

Erkekler bir diğer ilgi alanı olan saçlar dış görünüşten sonra dikkat ettikleri ikinci nokta. Araştırmalarımıza göre erkekler uzun ve kahkul modeli kestirmiş olan kızların tatlılığına bayılıyor. Bu saç ile birlikte çok hafif bir makyajla onun prensesi olabilirsiniz.

İlk buluşma noktasına geldik. Beyler ilk buluşma için aşırı iddiadan kaçınıyorlar. Yani ne çok salmış olun ne de akşama kınaya gidecekmiş gibi kokoş. Çok fazla özenilmemiş duru bir doğallık yakalayın. Sizlere tavsiye: Aldığımız bilgilere göre hafif diz üstü bir elbise ve babet erkeklerin en ideal seçimleri imiş 😉

Edindiğimiz bir diğer bilgiye göre saçlara takılan büyük tek renk kurdeleler de erkeklere karşısındakini prenses gösteren öğeler arasında. Beyler bu saç modelini seviyor. Eğer bu tarzdan çıkmayıp tam bir hanım efendi gibi davranırsanız erkek arkadaşınızın prensesi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir