Evlilik & İlişkiler

Sevgilinizin Size Saygı Duymasını Sağlayacak Yollar!

Yazar  | 

Bir erkeğin sevgiden önce size saygı duyması şarttır. Ne kadar yakın olursanız olun size ve sizin değer verdiğiniz her şeye saygılı davranmalı. Tabii sizde aynı şekilde. Bugün eşinizin ya da partnerinizin size saygılı olmasını sağlayacak bilgiler vereceğiz. Hadi başlayalım.

Eğer partnerinizden saygı bekliyorsanız ona sadece kendi ihtiyaç ve isteklerinizi sunmayın. Onun isteklerine de saygı gösterin ve önemseyin. Ortak hareket etmeniz ona güven verecektir. Bu da size saygı duymasını sağlar.

Diğer bir madde ise cinsel istekler. Partnerinizi bu konuda komik durumda gibi göstermeniz size olan saygısını artık kaybedeceğiniz anlamını taşır. Onun sizi mutlu ettiğini göstermelisiniz. Erkekler bu konuda inanılmaz ciddidir.

Ağlama konusuna gelince… Duygusal olmak kadınların erkeklere karşı kullandığı en güzel silahtır. Ancak abartmak durumu çekilmez hala getirebilir ve erkek arkadaşınız çekilmez olduğunuzu düşünebilir. Asla her şeye ağlamayın.

Her konuda taviz vermeyin. Bir kadın erkeğin her istediğini yapıyorsa erkek bu durumu “elimde” olarak algılar. Sizi kolay lokma görür ve saygı denen şey ortadan kalkar. Onun söylediği şeyler sizin kurallarınıza uymuyorsa tavrınızı gösterin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir