Aşk

Sevgiliye Hangi Durumda Ne Yazılmalı?

Yazar  | 

Karşınızdaki kim olursa olsun mesajlarda açık ve net olmaya özen göstermelisiniz. Sözleri dolandırmanız çoğu zaman istediğiniz şeyi anlatamamanıza yol açabilir. Bugün istediğiniz şeyi mesaj yoluyla iyi şekilde iletebilmeniz için size birkaç ipucu vereceğiz.

Birinden hoşlanıyorsanız ve ona bir türlü buluşmak için ne yazacağınızı bilemiyorsanız tatlı bi merhaba, nasılsın? ile başlayabilirsiniz. Ardından eğer güneşli bir gün ise hava ne güzel işin yoksa birlikte dolaşmaya çıkalım mı? şeklinde konuyu açabilirsiniz. Ya da harika filmler var. Birlikte sinemaya gitsek mi? 🙂 diyerek konuya açıklık getirebilirsiniz.  Bu şekilde hem doğal hem de yeterince net davranmış olursunuz.

İlk buluşmadan sonra ne yazacağım? sorusuna gelirsek… Önce ne hissettiğinizden emin olun . Tekrar görüşmek istiyorsanız eğer ona çok geciktirmeden ne kadar iyi bir gün geçirdiğinizi yazmalısınız. Ama istemiyorsanız da direk konuşmayı kesip kabalık etmemelisiniz. En azından eve gelince keyifli bir gündü teşekkürler diyebilirsiniz. Özellikle bunu erkekler için söyleyebiliriz. Çünkü eğer ondan gerçekten hoşlanmıyorlarsa direk kabalık edebiliyorlar.

Çıkmaya başladıysanız; ilk zamanlarda sevgilinin yazdığı her mesaj herkesi heyecanlandırır. Ancak sırf bu sebeple de düz günaydın!’lara sığınmayın. Onların yanında kullandığınız tatlı kelimeler onu mutlu edecektir. Özellikle sevgilim kelimesi kadın-erkek herkesin hoşuna gider 😉

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir