Cemiyet Hayatı

Sima Şerafettinova’dan Olay Açıklamalar!

Yazar  | 

Sima Şerafettinova yarışmadan kovulduğu iddialarını yalanladı ve şunları yazdı;

 

“O yarışmada diskalifiye olunacak ve kovulacak son kişi olduğumu herkes biliyordu. Herkes orda beni nasıl rakip gördüğünüde. Ve de kovulsam öyle saçma sapan bir uydurmadan kovulacağım gerçekten çok komik. Ve eğer ben diskalifiye olsaydım yada kovulsaydım bunun için Perşembe değil her sezon olduğu gibi eleme gecesinde çıkarırlardı beni 🙂 Kendim cuma çekimi günü çekime girmekten vaz geçtim.

Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim ’de kendisinin birinci olacağının ortaya çıktığını önesürerek Sinem ile ilgili şu imalarda bulundu;

 

-İnanın orda halk oylamasında o yarışmada birinci olacak isim herhalde en çok hayranı, takipçisi olan kişi olacaktı, yani bunun için Sinem’i değil beni göndermeleri lazım olurdu. Sinem’den ne az ne çok iki kat fazla hayran kitlem var ve ne kadar emek verdiğimi herkes görüyordu.

 YARIŞMACILARIN HEPSİNDEN NEFRET ETTİM

 

Yarışmadaki sponsorsuz tek isim kendisinin olduğunu belirten Sima Şerafettinova anne ve babasının kendisinden desteğini çektiğini ve maddi anlamda tek başına olduğunu söyledi. Sima Şerafettinova devamında ise şu itirafta bulundu;

“-Oradaki herkes çalışıyor çoğu da kendi ayağının üstünde duran çalışanlar, bazılarına yardım edenler var. Ben ise 8 hafta kendi gücümle orda kaldım. Maddi ve manevi destek veren olmadı bana annem ve babam bir gün bile olsa bu yarışmada desteklemediği halde ben zorluklarla geldim. Zaten bu yüzden yarışmacıların hepsinden nefret ettim, benim çektiğim eziyetleri görüp beni yıkmaya çalıştılar. Ve bunu 8 haftadan sonra ek destek geldiği için başardılar.

 

ŞANTAJ VE TEHDİTLER VARDI

 

-“Benim hakkımı yedikleri için o yarışmadan bir şey olmayacağını biliyorum, çünkü ilahı adalete inanıyorum. Onları sadece vicdanları ile baş başa bırakıyorum. Ve orda halk oylaması olursa benim birinci olacağımı herkes düşünüyordu hatta montajlanan bazı röportajlarda ağızlarından kaçırdıkları bile olmuştur. Bu yüzden beni sürekli yalancı durumuna düşürmeye çalışıyorlardı. Yarışmacılar halk oylamasına az kaldığını anladıkları için yayında hepsi yapmadığım bir şey yüzünden beni suçlayıp yüzüme bakarak yalan konuştular. Beni yıkan sadece ikiyüzlülük olur. Şantaj, tehditler ise son noktayı koydu.

 

PEKİ NİYE BIRAKTIM?

 

-“Ve son açıklama olarak 8 hafta dayandım, üstüme geldiler, yüzlerce hakaret ettiler, beni küçümsediler, Azeri iti oldum, yalancı durumuna düşürmek isteyip sürekli uğraştılar, hep dik durdum cevaplarını verdim, ama niye 4 hafta kala bıraktım?

 

KAFAMA AYAKKABI ATTILAR!

 

Çünkü yarışmacılardan biri kafama ayakkabı attı ve kimseninumrunda bile olmadı. Ayakkabı kafama değmese de o kıza karşı kimse birseydemedi, hatta bana karşı korundu ve o ayakkabıyı attığı sırada ben ona hakaretettim, tabi birisi sizin ailenizi aşağılasa ayakkabı atsa hakaret edersiniz.Demek ki o ayakkabı benim kafamı yarsaydı kimse umursamıycaktı. Sima küçükzaten 2 güne unutur. Kendimi tehlike ortamında bulunduramadıgım için, babamekiple konuştu ve “biz sorumlu değiliz” dediler. Bende öyleinsanlardan herşey beklediğim için bi tv programı için değmez deyip herşeyerest çektim ..”

 

Kendisine ’Azeri iti’ denildiğini iddia eden Sima Şerafettinova’nın Azerice olarak yazdıkları;

 

-Yarışmada herkesin yalandan üzüme durmağına göre insanların sırf mehşur olmag üçün negeder çirkinleşdiyini gördüm. Hergün milletimi tehqiredib, meni içerde menevi Şiddete maruz buraxırdılar.

 

-Evveller seçildiğim gözellik Yarışmasının jürisine zövgsüzdemekle qalmayıb, mene prematüre ve paranoyak demeye başladılar, yarışçılardanise tehditler ve şantajlar başladı. Men güclü xaraktere malikem. Lakin men tvde görsenecem deye bu geder alçala bilmerem. Ve en son men bu yarışma Başlayanhefteden bu yana Azerbaycan’ı tanıtmag ve birinci olmag üçün o geder maddi vemenevi eziyet çekdimki, her geyimim özel hazırlanırdı.”Azeri iti”birinci olmayacag deyirdiler yarışmacılar, düzdü ola bilmedim, men heyatdaherşeye sahib insanam, yaxşı ailem, tehsilim, ehatem, insanlığım.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir