Güzellik

Sırt Dekoltesi

Yazar  | 

Sırt dekoltesi artık yeniden gün yüzüne çıkıyor.
Yaz ayları yaklaşırken plaj sezonu hazırlıkları da şimdiden başladı. Yazın asla sırtınızda mayo, bikini izi bırakmayın. Çünkü bu sezon sırt dekoltesi trendler arasında Sırt dekolteleri, kuşkusuz en hoş görünen dekoltelerden biri. Birkaç sezondur büyük bir sessizlik içerisinde olan sırt dekolteleri 2015 yılında artık sessizliğini bozuyor. Bu yıl sırt dekoltelerini sokak modasında bile çok sıkça göreceğiz.
Jean şortlar ve bol kesim tişörtler salaş giyimin ana parçalarının başında geliyor. Artık sırt dekoltesi ve pencere detayları ile karşımıza çıkan bu modeller gönlümüzü kolayca fethediyor. Bu akıma tek parça elbiseler de kayıtsız kalamıyor.

Eğer sıcak yaz gecelerinde gardırobunuzun başında saatlerce ne giyeceğinizi düşünmek yerine hızlı bir alternatif olarak bu modelleri denemenizde fayda var. Bu tarzla harika görüneceğinizden emin olun ve hemen bir sırt dekolteli kıyafet edinin.
Renk renk bulabileceğiniz bu modelleri, özellikle yaz renklerinden seçerek, mevsimle de uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Bir de sırt dekoltenizi süsleyecek sırt aksesuarları var ki mutlaka denemelisiniz. Ama bu aksesuarları seçerken sırt dekoltenizi gölgelememesine dikkat edin. Aksesuar seçiminiz teninizi ve dekoltenizi öne çıkartsın. Dikkatleri sizin üzerinize toplasın. Ustalıkla seçeceğiniz aksesuarlarla iddialı bir tarz oluşturabilir ve tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir