Aşk

Sizi Gerçekten Çekici Bulduğunu Gösteren 7 Hareket!

Yazar  | 

Hepimiz kendimize özgü olsak da, söz konusu çekim olduğu zaman birçok ortak yanımız var. Hayır, hepimiz aynı tür insanlardan hoşlanmıyoruz ama ilgimizi aynı şekilde gösteriyoruz. İşte bu yüzden bir erkeğin sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamak çok kolay. Eğer karmaşık işaretler aldığınızı hissediyorsanız, işte onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanızı sağlayacak birkaç ipucu.

1. Göz bebekleri sizi görünce büyür

Birisi hoşuna giden bir şeyi gördüğü zaman göz bebekleri büyür. Şirin bir köpek yavrusuna, güzel bir günbatımına veya sizin güzel yüzünüze bakıyor olmaları fark etmez. Eğer göz bebekleri büyüyorsa, gördükleri şeyin hoşlarına gittiği garantidir. Hoşlandığınız kişinin göz bebek boyutunu fark etmiyorsanız bile, eğer sürekli size bakıyorsa büyük olasılıkla sizden hoşlanıyordur.

2. Vücudu size doğru bakıyor

Başının değil vücudunun baktığı tarafa dikkat edin. Vücutlarımızı odanın en çok ilgi çekici tarafına doğru döndürmeye meyilliyizdir. Eğer vücudu kapıya doğru dönükse gitmek istiyordur. Eğer size doğru dönükse tek istediği bir öpücük olabilir.

3. Dudaklarına dokunuyor

Sürekli dudaklarına dokunması, bir öpücük istediğinin başka bir göstergesi. Parmakları dudağında olsa bile aslında sizin dudaklarınızın orada olmasını istiyor. Aynı şey dudak kremi sürdüğünde veya dudaklarını yaladığında da geçerli. Eğer onlara ister istemez dikkat çekiyorsa, bir öpücük için yanıp tutuşuyor.

4. Hareketlerinizi taklit ediyor

Eğer bir erkek gördüğü şeyden hoşlanıyorsa, hareketlerinizi taklit edecektir. Ona yaklaştığınızda o da size yaklaşacaktır. Siz saçınıza dokunduğunuzda o da saçına dokunacaktır. Aynaya bakmak gibi yaptığınız her hareketi tekrarlayacaktır.

5. Kaşları kalkıyor

Bunu fark etmesi biraz zor. Bir erkeğin sizi ilk gördüğü anda kaşlarını kaldırıp kaldırmadığına bakın. Eğer sizi çekici buluyorsa kaşlarını yukarı aşağı hareket ettirecektir. Bu hareket çok kısa bir süre süreceğinden gözlerinizi açık tutmanız lazım.

6. Kendine çekidüzen veriyor

Hoşlandığınız birini gördüğünüzde onlar için iyi görünmek istersiniz değil mi? Aynı şey erkekler için de geçerli. Farkında olsunlar ya da olmasınlar, hoşlandıkları birini gördükleri anda kendilerine çekidüzen vermeye çalışırlar. Saçlarını geri atabilir, tişörtlerindeki iplikleri toplayabilir veya gömleklerini içlerine sokabilirler.

7. Size dokunmak için bahane üretiyor

Bir erkek sizden hoşlanmıyorsa size dokunmaz. Eğer sürekli yüzünüzdeki düşmüş kirpikleri topluyor ve konuşurken kolunuzu sıkıyorsa, sizden çok hoşlanıyordur. Eğer sizin de ondan hoşlandığınızı belirtmek istiyorsanız dokunuşlarına olumlu bir şekilde cevap verin. Emin olun aynı şeyi hissedip hissetmediğinizi anlamak için tepkilerinize çok dikkat ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir