Evlilik & İlişkiler

Sizi Sevmeyen Birini Etkileyebilir Misiniz?

Yazar  | 

Evet kızlar bugün ki konumuz bizden hoşlanmayan birinin ilgisini çekebilmenin yolları. Bazen öyle anlar olur ki o beğendiğiniz kişi size asla yüz vermez. Sizde bu durum karşısında oldukça üzülürsünüz ama içten içten onu etkileyip sonrada vazgeçsem diye de deli gibi düşünürsünüz. Bravo! Asla yılmayın. Sizlere bu konuda birkaç öneri paylaşacağız.

Umursamaz Tavırlar

Sevgililerin çoğunun klişe bir cümlesi vardır:  “ Ben sana en başta çok sinir oluyordum” Eğer karşınızdaki kişiye umursamaz davranırsanız onun ilgisini çekebilirsiniz. Onun söylediği şeyi yanlış buluyorsanız tepkinizi gösterin. Erkekler kendi görüşlerini savunabilen, her söylenilene uyum sağlamak istemeyen, hırçın kadınları severler.

Güzelliğinizden Ödün Vermeyin

Evet belki size sinir oluyor ama büyük aşklar nefret ile başlar. Hem güzel hem de hırçın bir kadın olmak erkekleri etkiler. Bu yüzden her zaman bakımlı olun. Zaten bunu bir kadın olarak yapmanız gerek. Kırmızı rujunuz ve allığınız her an yanınızda olsun.

Zaman Kollayın

Belki sevmediği bir tipsiniz ancak beklemediği bir anda onun yanına oturup onun hakkında düşüncelerini söylerseniz bundan etkilenecektir. Ona aşkınızı itiraf edin demiyorum tabiki. Onun davranışları hakkında belki onun bile fark etmediği çıkarımlar da bulunursanız farkınızı hissettirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir