Alışveriş

Sizin Okul Trendiniz Ne?

Yazar  | 

Okulunuzun kendine özel bir trendi olsun istemez misiniz? Eminiz eski zamandan beri içerisinde rahat edemediğimiz tek düze ve tek model okul üniformalarından oldukça rahatsızsınız. O zaman size müthiş bir fikirle ortaya çıkan Okul Trendi’nden bahsedeceğiz.  Okul Trendi, her o kula ayrı sunduğu tasarımları ile öğrencilerin kıyafetlerini severek giymelerini sağlıyor.

Bu durumdan okul yönetimi ne şekilde etkileniyor? Derseniz; okulların kurumsal kimliği bozulmadan oldukça kaliteli tasarımlar çıkardıkları için okul yönetimi bu durumdan tamamen olumlu şekilde etki görüyor. Üstelik kıyafetler diğer okullardan bağımsız olduğundan dolayı öğrenim yerinin kurumsal kimliği ve tanıtımı da artmış oluyor. Herkesin mutlu olduğu ve sektöre yeni bir boyut katan Okul Treni, Matrak Shop bünyesinde bulunuyor.

Sizde hemen www.okultrendi.com web adresini ziyaret ederek bugüne dek tasarlanan okul kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Mezunlara özel siparişleri de bulunan Okul Trendi firması sayesinde okulda kendinize özgü bir trend yakalamaya hazır olun!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir