Lifestyle

Sonbaharda Neler Yapmalı?

Yazar  | 

Sonbahar zamanı… Artık yaz sıcakları gitti ve yerini yağmurlu günler aldı. Peki sonbaharda neler yapabiliriz? İşte aileniz ve sevgilinizle yapabileceğiniz harika etkinlikler. Unutmayın yaz kadar olmasa da sonbahar da güzeldir! 🙂

1- Ne istersen Ye!

Sonbahar demek kalın kıyafetler demek. Bu yüzden dilediğinizce yemek yiyebilirsiniz. Gelsin tatlılar gitsin kahveler! Sonbahar yemekler ile güzel!

2- Pijama Partileri!

Havalar soğuk olduğu için dışarı çıkma isteği azalıyor. Ama evde de çok iyi vakit geçirilebilir. Çağır en iyi arkadaşlarını ve birlikte eğlenceli pijama partileri yapın. Ya da slow müzikler eşliğinde birbirinize bakım yapın.

3- Romantik Filmler!

Dışarıda ki yağmurun sesi sizi mutlu ettiğinde yapabileceğiniz en iyi şey sevgilinizi aramak ve bir film açmaktır. Alın battaniyenizi ve 2 kupa kapın. Yağmur sesi eşliğinde sevgiliniz ile romantik bir film seyredin.

4- Sürükleyici Romanlar!

Evde tekseniz hemen bir pencere kenarı bulun ve kitabınızı kapın. Fantastik romanlar şu sırada oldukça rövanşta! Soğuk havanın etkisini sıcak aşk romanları ile yok edin.

5- Taksim ve Kadıköy Barlarına Hücum!

Tamam belki açık hava konserlerine gidemiyoruz. Piknikte yapamıyoruz. Ama taksim barları bizleri bekliyor. Müzik ve eğlence kapalı ortamda da bulunuyor. Haydi topla arkadaşlarını…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir