Magazin

Survivor All Star’da Bu Hafta Kim Elendi?

Yazar  | 

Survivor All Star kim elendi sorusu bu akşam yanıt buluyor. Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybedince Survivor Eleme Konseyi’nde Hasan ve Bozok’un adı çıkmıştı. Haftanın bireysel dokunulmazlık oyununu da Hilmi Cem kazanmıştı? SMS oylamasında kimin birinci olacağı ve Hilmi Cem’in kimin adını yazacağı ‘Survivor All Star kim elendi’ sorusunu doğrudan etkileyecek. Neredeyse bir aydır her hafta SMS oylamasında birinci çıkan Hasan bir rekora imza atıp bu hafta da birinci olabilecek mi? Eğer Hasan birinci olursa Hilmi Cem Bozok’un elenmesine engel olmak isteyecek mi? Bu hafta Dominik’teki eleme stresinde çok karmaşık hesaplar var.

SURVIVOR ALL STAR KİM ELENDİ?

Survivor All Star’a 11 kişi başlayan Gönüllüler takımı bu akşam bir kişiyi Dominik’ten gönderecek ve 5 kişi kalacak. Gönüllüler için kritik dakikalar başladı. Hakan ve Bozok’un ismi yazılmıştı. Haftanın birincisi bir isim söyleyecek. Dokunulmazlık sahibi Hilmi Cem de bir isim söyleyecek. En az oyu alan isim yarışmaya veda edecek. Halk oylamasında SMS’te haftanın birincisi Hasan oldu. Oldukça duygulandığı gözlenen Hasan birinciliğiyle ilgili “Çok teşekkür ediyorum. Survivor’ı yaşamaya geldim. Biraz duygulandım kusura bakmayın. Annemin, arkadaşlarımın videosunu izledim, telefonla görüştüm. Hepsi gözümün önünden geçti ve duygulandım. Ben Survivor’ı dost halinde yaşamayı seviyorum. Finale sadece yarışarak gitmeyi istiyorum” şekline konuştu.

Ve Survivor All Star’da veda eden isim belli oldu. SMS oylamasında Bozok ve Turabi’den daha az oy alan Sahra Survivor’a veda etti. Bu sonuç herkes için büyük sürpriz oldu!

BİRİNCİ OLAN HASAN ‘TURABİ’ DEDİ

Hasan, elenmesi için Turabi’nin adını verdi. Turabi ise “Hasan birinci olunca adımın çıkacağından emindim. Ödüller çok önemliymiş. Bizi birbirimize yaklaştırdı. En azından sudan sebeplerle kavga etmiyoruz. Kavgalarımızın nedeni açlık. Bazı sözler söylüyoruz o sözleri açlığın etkisiyle kötü yerlere çekiyoruz. O yüzden hep kavga ediyoruz. Temennim ödülleri daha çok kazanalım. Söylediğimiz sözleri daha iyi anlayalım ve kavga etmeden finale gidelim” dedi.

HİLMİ CEM SAHRA’NIN ADINI SÖYLEDİ

Bireysel dokunulmazlık sahibi Hilmi Cem elenmesi için Sahra’nın adını söyledi. Sahra SMS’e Sahra’nın adını koydu. Şimdi elenme adayı üç isim var. Bozok, Turabi ve Sahra. SMS’ten en az oyu alan isim Survivor All Star’a veda edecek. Sahra ilk açıklamasında “Hatam olduysa herkesten özür dilerim. İnşallah babam ‘İşte benim kızım’ diyebiliyordur ve sevdiklerim benimle gurur duyabiliyordur” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir