Fiskos

Survivor All Star’da Dün Kim Elendi?

Yazar  | 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki finallere iki hafta kala, Survivor’da Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni kurallarla eleme sistemi de değişmişti. Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Serenay ve Merve Aydın elemeye kalmıştı.

Pazartesi akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kaybetti. Gönüllüler’de konseyde Hasan ve Begüm Hilmicem’in ismini, Turabi ve Hilmicem ise Hasan’ın ismini yazdı. Bu şekilde elemeye Merve, Serenay, Hasan ve Hilmicem kalmış oldu. Geçen hafta son defa yapılan SMS oylamasının sonuçlarına göre, dört Yarışmacı arasından en az oyu alan isim olan Serenay elenerek Survivor’dan ayrıldı.

İŞTE SERANAY’DAN İLK AÇIKLAMA!

Konseyde Doğukan’ın şaşırtıcı bir şekilde ismini yazması sebeiyle elenen Serenay ise adının söylenmesinden sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Doğukan’a sitem eden Serenay “Sevdiğim insan tarafından elenmek beni yıktı” dedi. Doğukan’ın omuzuna vuran ve “Artık mutlusundur herhalde. Ben beraber yürüdüğüm insanları hançerlemem” diyen Serenay Aktaş “Ben elenme pahasına da olsa sahip olduğum değerlerden vazgeçmedim. Çok üzgünüm. Buna beraber yürüdüğüm sevdiğim insanın sahip olması. Anne-babamdan başka yakın olduğum kimse yoktu Survivor’daki en büyük hatam sanırım bana 1 adım gelene üç adım gitmem oldu. Biraz daha çakal olsaydım yakın arkadaşlarım hançerlemezdi” dedi.

Doğukan Serenay’ın ismini yazmamış olsaydı, dün akşamki elemeye Merve Aydın, Hasan ve Hilmicem girmiş olacaktı. Hasan ve Merve kendi takımlarında son haftalarda en fazla oy alan isimler olduğu için büyük ihtimalle Hilmicem elenmiş olacaktı. Doğukan, ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybetmeleri halinde kendi adının yazılacağını ve Merve’ye karşı da oylamada şansının olmayacağını bildiği için oyu daha az olan Serenay’ı yazarak kendisinin elenme şansını azaltmıştı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir