Instagram'da Ünlüler

‘Tan beni DM’den taciz etti’

Yazar  | 

Danimarka’da yaşayan diş hekimi Pelin Elecik, kişisel Instagram hesabından popçu Tan Taşçı’yı kendisini taciz etmesiyle suçladı.

Tatil için Bodrum’a gelen Elecik, buradan paylaşımlarda bulundu. Bu fotoğrafı gören Tan Taşçı’nın kendisine çıkma teklifinde bulunduğunu iddia etti.

‘SENİ TANIMAK İSTİYORUM’

Elecik, ünlü popçunun kendisine DM’den (direkt mesaj) yolu ile ‘Kaliteli kadınsın, seni yakından tanımak istiyorum’ diye ısrarcı mesajlar attığını söyledi.

Elecik, şarkıcının ısrarcı mesajlarını hesabından “Bu işler böyle gelişiyormuş” yorumu ile paylaşarak duruma tepki göstermişti.

Çıkan haberlerin ardından Tan Taşçı da sosyal medya hesabı üzerinden bir basın açıklaması yayınladı. Taçşı’nın açıklaması ise şu şekilde:

“Müvekkil Tan Taşçı hakkında, basında bir takım asılsız ve iftira mahiyetinde haberler yayınlanmıştır. Gerçekte var olup olmadığı bile bilinmeyen Danimarka’da yaşadığı iddia edilen birinin söz de kendisine atılmış mesajları basınla paylaştığı ve basınında bu kurgu düzmece habere itibar ederek yayınladığını üzüntü ile görmüş bulunmaktayız.

Müvekkil, haberlerde adı geçen şahsı sosyal medya üzerinden dahi olsa tanımamakta ve de adı geçen kişi ile herhangi bir iletişimi ve sohbeti söz konusu olmamıştır.  Haberde yayınlanan görüntüler fotomontaj olup gerçeği yansıtmamaktadır. Müvekkil ya bir şahsın kolay yoldan ünlü olma çabasının ya da bir kısım kişilerin kurgusunun malzemesi haline getirilmeye çalışılmaktadır. İlgili haberler tamamen asılsız olup, gerek bu haberi servis eden kişi ve kişilerle gerek ise hiçbir somut araştırma yapmadan, müvekkile konu nedir diye dahi sormadan haber yapan basın organları hakkında yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir