Fiskos

TARKAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Yazar  | 

Küba tatili dönüşünde objektiflere takılan Megastar Tarkan, uzun süren sessizliğini bozdu.

“YABANCI ÜLKELERE GİTMESEM KAFAYI YERİM”

“Türkiye’yi terk edeceği haberlerine üzüldüğünü söyleyen Tarkan, “Ülkemi çok seviyorum. Nasıl buralardan vazgeçebilirim ki? Sık sık yabancı ülkelere gitmek iyi geliyor. Yoksa kafayı yerim. Zaten bir ayağım yurt dışında, temelli olarak Almanya ya da başka yere yerleşmem söz konusu değil” açıklamasından bulundu.

“SOKAKTA YÜRÜMEK İSTİYORUM”

Kendisi için sokakta yürümenin bile zor olduğunu ifade eden Megastar, “Bundan dolayı dert yanmıyorum ama popüler birisiniz sonuçta. Ben de sizin gibi sokakta yürümek istiyorum. Sokakta gönül rahatlığıyla yürümeyi çok özledim. O yüzden yurt dışına çıkıyorum. Nerede daha özgürsem, nerede daha rahat dolaşabiliyorsam oraya gitmeyi tercih ediyorum” şeklinde konuştu.

Tarkan, Küba seyahatinin çok güzel geçtiğini ise ”Uzun bir süredir aklımda var olan bir seyahatti. Umarım sizde bir gün gitme fırsatı bulursunuz. Tam anlamıyla harika bir yerdi. İçine kapanık birisi değilim her ne kadar böyle yansıtılsa da. Gezmeyi çok seven birisiyim. Tam tersine yerinde durduğum söylenemez”’ sözleriyle anlattı.
Kendisi hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak ise magazin basınına kırgın olduğunu söyleyen Tarkan, ”Sizleri çok seviyorum. Bazen beni üzen haberler yapıyorsunuz ama bu sizi sevmediğim anlamına gelmez.” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir