Alışveriş

TOZLU GİYİM ÇOK ÇEŞİTLİ !

Yazar  | 

Samsun’ unun yerel markası olan ve son dönemdeki büyümesiyle tüm Türkiye’ ye açılan Tozlu Giyim; kaliteli ve ekonomik ürün çeşitliliği ile kadınların ilgisini üzerinde topluyor. Her türlü giyim tarzına uygun  modelleri göz dolduran Tozlu Giyim, internet üzerinden sağladığı alışveriş imkanıyla, herkesimden kadının ulaşabileceği bir mağaza haline geldi.

Özellikle günlük kıyafet modelleriyle dikkat çeken mağaza, abiye modelleriyle de ilgi görüyor. Fazla aşırıya kaçmayan ama şık ve rahat abiye modelleri, bu yılın ürün yelpazesinde yerini aldı. Canlı renkler, dikkat çekici aksesuarlar, şık bir görünüm ortaya koymaktadır.

Tozlu Giyim patronu Hüseyin Tozlu ile yapılan röportajlarda, kendisi sadece genç kadınlara değil her yaştaki kadınlara yönelik bir sektör olduklarını ve tüm kadınların kıyafet tarzlarının kendileri için çok önemli bir bakış açısı olduğunu belirtmiştir. Her ne kadar Türkiye’ nin en büyük genç kadın giyim şirketi gibi tanıtılsa da her yaştaki kadının giymek için modeller bulabileceği bir mağazadır.

Kaynak(VivaHaber)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir