Ünlüler

Ünlülerin Instagram Paylaşımları

Yazar  | 

Ünlüler dünyasında adeta sosyal medya çılgınlığı yaşanıyor. İnstagram’ı kimi zaman haklarında çıkan haberleri yanıtlamak için tercih eden ünlüler kimi zamanda yeni projelerini yayımlamak için kullanıyor. Peki Ünlü isimler daha çok hangi alanlarda paylaşım yapıyor?
İşte bazı ünlülerin Instagram platformundaki paylaşım yönleri:

Gülben Ergen: 1 buçuk milyona yakın takipçiye sahip Gülben Ergen, instagram hesabında daha çok toplumsal konulara ve sosyal projelere yer veriyor. ‘Çocuklar Gülsün Diye’ adlı projenin sahibi olan Ergen, bu etkinliğinin tüm adımların sosyal medyada yayınlarken, çocuklarıyla beraber geçirdiği anları da sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.
Beren Saat: Sık sık paylaşım yapmayan Beren Saat, daha çok gündemdeki haberlerle ilgili olan fikirlerini ortaya koyuyor. Hakkında çıkan haberlere de bu mecra üzerinden yanıt veren Saat, özel günlerini de altına yazdığı özel mesajlarla kutluyor.
Demet Akalın: İnstagramı en aktif şekilde kullan isimlerden biri de Demet Akalın… Yaptığı her paylaşımla gazete haberlerinde yer almayı başaran Akalın, daha çok reklam ve yardım amaçlı kullanıyor. 2 bin takipçisi bulunan Akalın, aynı zamanda yeni projelerini ve konser tarihlerini de hayranlarıyla paylaşıyor.
Çağla Şikel: İnstagram ailesine yeni katılmasına rağmen birçok takipçisi olan Çağla Şikel, sosyal medyayı hem hakkında çıkan haberlere cevap vermek için hem de kişisel bakımında kullandığı ürünleri hakkında bilgi vermek için kullanıyor.
Hande Yener: Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan Hande Yener, instagram hesabını daha çok iş için kullanıyor. Konser tarihlerini bu mecra üzerinden yayınlayan Yener, şarkı sözlerini de yayımlamayı ihmal etmiyor.
Pınar Altuğ: Sosyal medyayı reklam amaçlı kullanan isimlerden biri de Pınar Altuğ… Kendi tasarladığı takılarının reklamını yaparak paylaşım yapan oyuncu, katıldığı projeleri de buradan sevenleriyle paylaşıyor.
Şahan Gökbakar: Şahan Gökbakar, paylaştığı fotoğrafların yanı sıra komik videolarıyla da büyük ilgi görüyor. Kendi hayatındaki önemli anları sosyal medyadan hayranlarıyla paylaşan oyuncu, hakkında çıkan haberlere de sosyal medya üzerinden yanıt veriyor. Gökbakar, ayrıca müzik dünyasına yeni girmiş birçok genç şarkıcının da paylaşarak onlara destek oluyor.

Kaynak(Akşam)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir